نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون پناهندگی “سعید فضل اولی” بازیکن تیم ملی قایقرانی در آلمان
سعید فضل اولی ، پناهندگی سعید فضل اولی
“سعید فضل اولی” بازیکن تیم ملی قایقرانی که مدتی پیش به آلمان سفر کرده بود خبر پناهندگی اش را در این کشور تایید کرد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1394

پناهندگی سعید فضل اولی در آلمان

سعید فضل اولی دارنده مدال نقره قایقرانی بازی های آسیایی اینچئون که نزدیک به یک ماه پیش راهی آلمان شد تا تمریناتش را در این کشور ادامه دهد، اعلام پناهندگی کرد.
او به همراه علی آقا میرزایی در کایاک دو نفره پارو می زد و پس از ناکامی در قهرمانی جهان با قهر از اردوی تیم ملی رفت و راهی آلمان شد.
 
سعید فضل اولی
 
 غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی درباره پناهندگی سعید فضل اولی گفت:موضوعی که در برخی رسانه ها درخصوص پناهنده شدن ملی پوش قایقرانی کشورمان در آلمان مطرح شده اشتباه است، زیرا وی عضو تیم ملی نبود. سعید فضل اولی پیش از این با صلاحدید اعضای فدراسیون و کادر فنی از تیم ملی کایاک کنار گذاشته شد.

وی گفت:این در حالی بود که وی اصرار داشت که در رسانه ها عنوان شود که از تیم ملی استعفا داده است، اما همه می دانند هیچ ورزشکاری نمی تواند از عضویت در تیم ملی استعفا دهد چراکه ملی پوشان خدمتگزاران ورزش کشورند و در زمره کارمندان قرار نمی گیرند که بتوانند استعفا دهند.

رئیس فدراسیون قایقرانی افزود:حدود یک ماه و نیم پیش شنیدم که وی به خارج از کشور سفر کرده اما هیچ کس نمی دانست مقصد فضل اولی کجاست اما اکنون خبرها حاکی از این است که وی در آلمان حضور دارد.
سعید فضل اولی در تیم ملی کایاک صاحب مدال نقره بازیهایی آسیایی اینچئون بوده است.
 

پناهندگی سعید فضل اولی بازیکن تیم ملی قایقرانی در آلمان

پناهندگی “سعید فضل اولی” بازیکن تیم ملی قایقرانی در آلمان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف