نمناک سرگرمیدیدنی ها ساخت پنت هاوس های رویایی در استرالیا + تصاویر
پنت هاوس ، زیباترین پنت هاوس
قلعه هایی که در آسمان ساخته شده اند همان پنت هاوس های رویایی هستند که بر فراز آسمان ها قد کشیده اند این پنت هاوس های تازه ساخته شده در استرالیا به قلعه های آسمان مشهور هستند.
بازدید : 4,331 نفر

پنت هاوس های بسیار زیبا

تجمل گرایی در برخی کشورهای جهان چنان اوج گرفته که دیگر ثروتمندان آنها به هر شرایطی قانع نیستند چنانچه اخیرآ زندگی در پنت هاوس های ساخته شده در اوج بلندی دغدغه جدید قشر پولدار استرالیا شده است.
 
مد جدیدی در بین مولتی میلیونرهای استرالیا به وجود آمده است و این قشر از جامعه استرالیا حالا دوست دارند که خانه های بزرگ خود را بفروشند تا بتوانند در پنت هاوس هایی که در تصاویر زیر می بینید زندگی کنند.
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس
 
مدیر حراجی ساتبی در استرالیا، مایکل پالیر در همین اوخر یک پنت هاوس را در شهر دارلینگ سیتی به فروش گذاشته است که قبلا سه آپارتمان مجزا بوده است.
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس
 
وی درباره خرید پنت هاوس ها گفت:مردم داشتن خانه های بزرگ را نشانه برجسته پولداری می دانند برای همین سعی می کنند که خانه های جدید به فروش گذاشته شده را بخرند.
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس
 
پنت هاوس

 

ساخت پنت هاوس های رویایی در استرالیا + تصاویر

ساخت پنت هاوس های رویایی در استرالیا + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف