نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهمان پنجمین روز برنامه ماه عسل چه کسی بود؟
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی در پنجمین روز خود میزبان ملوانانی بود که به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافته بودند.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

سه دریانورد مهمان احسان علیخانی در برنامه ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی در پنجمین روز ماه رمضان همزمان با 10 خرداد 96 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانیدر پنجمین روز اجرایش در ماه عسل میزبان سه دریانورد بود که به طرز معجزه آسایی از اتفاقات عجیب و غریبی که برایشان رخ داده بود جان سالم به در بردند.

روایتت سه ملوان اسیر در دل دریا در برنامه ماه عسل

ماه عسل در روز پنجم خود با روایت داستان سفر عجیب سه ملوان به دریا آغاز شد . سه ملوان مهمان برنامه برای صید ماهی به همراه دوستان خود دل به دریا زدند و کشتی خود را روانه دریا کردند تا شاید بتوانند صید خوبی برای تامین زندگی به دست آورند اما در میانه راه موتور لنج خراب شد و تلاش ها برای درست کردن آن بی نتیجه ماند . این افراد به وسیله بی سیم درخواست لنج کمکی می کنند، اما 8 روز طول می کشد تا لنج کمکی به آن ها برسد و در این مدت آن ها در آب های دریای عمان سرگردان بودند و نمی توانستند کاری انجام دهند و حتی ارتباط آن ها برای درخواست لنج کمکی نیز قطع شده بود. جی پی اسی که میتوانست به آنها نشان دهد که موقعیتت شان در دریا چگونه است از کار افتاد و این سرگردانی بیشتر ترس به دل آنها وارد می کرد .

برنامه ماه عسل

ملوانانی که مهمان برنامه ماه عسل شدند

همه این اتفاقات در شرایطی رخ داد که حدود 8 تا 9 تن ماهی صید کرده بودند اما شرایط نامساعد و مشخص نبودن تکلیفشان باعث شد تا همه صیدشان را به دریا بریزند و دیگر از نجات یافتن ناامید شده بودند ، دریانوردانی که قرار بود برای 45 روز روی دریا بمانند و با صیدی خوب به منزل برگردند گرفتار مشکلاتی شده بودند که هر روز شرایط را برایشان سخت تر میکرد. غذایی که برای 45 روز ذخیره کرده بودند رو به اتمام بود ، هوا بدتر شده بود و بارش بارانن باعث میشد نتوانند مسیر پیش رو را ببینند.

تنها شانس آنها بنزین داشتن لنج بود که مانع از غرق شدن آن میشد اما بنزین هم در روز طی 60 روز ماندن در دریا تمام شد و لنج آماده غرق شدن بود . ملوانان مجبور شدند از قایق های نجات خود استفاده کنند . در روز سوم که در قایق نجات بودند کوهی را مشاهده کردند اما همه این رویداد ها در حالی بود که نمی دانستند در چه نقطه و موقعیتی قرار دارند.

دو نفر از ملوانان تصمیم می گیرند تا خود را به ساحل برسانند ، کیلومترها شنا کردند تا درنهایت به ساحل کنیا در آفریقا رسیدند و از افراد جنگلی حاضر در آن ساحل کمک خواستند و در نهایت توانستند دوستانشان را هم نجات دهند.

به اعتقاد این دریانوردان این تنها معجزه خداوند بود که شامل حالشان شد.

مهمان پنجمین روز برنامه ماه عسل چه کسی بود؟

مهمان پنجمین روز برنامه ماه عسل چه کسی بود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف