نمناک سرگرمیگوناگون مسابقه خطرناک دنبال کردن پنیر در انگلیس! + تصاویر
پنیر ، غلتاندن پنیر
مسابقه دنبال کردن پنیر بسیار ساده است، یک قالب پنیر روی تپه ای به نام کوپر غلتانده می شود و شرکت کننده ها باید آن را دنبال کنند. اولین کسی که به پائین تپه رسید و موفق شد پنیر را بر دارد برنده است.

مسابقات دنبال کردن پنیر در انگلستان برگزار شد!

جشنواره عجیب و غریب به نام غلتاندن و شکار پنیر در انگلیس برگزار می شود که بر خلاف شکار معمولی، شکارچیان به شدت آسیب می بینند. این مسابقه هیجان انگیز در حال حاضر در چندین مکان در بریتانیا، شهرهای کوچک با تپه های شیب دار برگزار می شود.

این مسابقه که به مسابقه غلتاندن پنیر مشهور است، ورزش خطرناکی است که با قدمت صدها سال در انگلیس و بر تپه هیل انجام می شود. یک حلقه پنیر به وزن 3٫6 کیلوگرم از تپه ای با شیب تند به پایین غلتانده می شود و شرکت کنندگان برای گرفتن آن با هم به رقابت می پردازند. همه ساله در این مسابقه دست و پاهای زیادی شکسته می شود و جراحات زیادی به وجود می آید اما اگر بتوانید آن پنیر را بقاپید، علاوه بر دریافت جایزه نقدی که مقدارش قابل توجه است هم مشهور می شوید و هم یک قالب پنیر به دست آورده اید، البته اگر سالم بمانید.

پنیر

غلتاندن پنیر در انگلیس

پنیر

مسابقه خطرناک شکار پنیر

پنیر

این همه افراد به دنبال یک قالب پنیرند!

پنیر

پنیری که همه به دنبال آن هستند!

مسابقه خطرناک دنبال کردن پنیر در انگلیس! + تصاویر

مسابقه خطرناک دنبال کردن پنیر در انگلیس! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از آفتاب نیوز - voyagerloin.com -/ ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف