بامداد دیروز یک دستگاه پورشه که متعلق به پسر امیر قلعه نویی بود با درخت برخورد کرد و یکی از سرنشینان آن در دم فوت شد. هوتن قلعه نویی تصویری از خانم و آقای جوانی که در این تصادف جان باختند منتشر کرد.

 سید جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی  درباره جزئیات این حادثه گفت:در ساعت 4:50 صبح دیروز یک مورد حادثه رانندگی خودروی پورشه در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر به سامانه 125 آتش نشانی تهران اعلام شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی عوامل ایستگاه شش را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پورشه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با درختان حاشیه بزرگراه برخورد کرده است، گفت:بنا به گفته شاهدان، این خودرو پس از طی کردن مسافت 500 متری در محل متوقف شده بود.
 
تصادف پورشه
 
ظاهرا بدنبال سرعت زیاد خودرو و عدم کنترل آن، خودرو به شدت با درخت برخورد کرده است.در این حادثه یک زن جوان کشته و مرد راننده به شدت مصدوم شده است.
 
اما خبری که بلافاصله در فضای مجازی پیچید تعلق این اتومبیل به پسر مربی تیم استقلال بود امان هوتن قلعه نویی  که در سلامت کامل به سر می برد  گفت که خودرویش را به شخص دیگری فروخته بوده و چون هنوز کارهای نقل و انتقال سند را انجام نداده است باعث شده تا این شایعه به وجود بیاید که فرد فوت شده پسر سرمربی استقلال است.
 
تصادف پورشه
 
او دراین باره به نسیم گفته است:خوشبختانه این حادثه برای من اتفاق نیفتاده و من سالم هستم؛ هر چند فرد فوت شده در سانحه تصادف دوست صمیمی ام بوده و از این ماجرا خیلی ناراحت هستم. ماشینی که تصادف کرده مدتی قبل برای من بود که آن را به دوست صمیمی ام فروخته بودم اما از آنجایی که خیلی ها می دانستند آن ماشین متعلق به من بوده، تصور کردند من در این تصادف بوده ام.
 
تصادف پورشه
 
هوتن قلعه نویی در پایان گفت:این ماشین یک پورشه زرد رنگ بود که همانطور که گفتم خیلی ها آن را با من می شناختند. این طور که شنیده ام علت اصلی حادثه سرعت بالا بوده که باعث انحراف و چپ کردن ماشین و در نهایت منجر به فوت دوست صمیمی ام شده است.
 
تصادف پورشه
 
تصادف پورشه

هوتن قلعه نویی در صفحه اجتماعی خود توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

"سلام، روزتون بخیر. متاسفانه همه ما دیروز متوجه این سانحه دردناک و تاسف بار شدیم. امیدوارم خدا به خانواده این دو جوون صبر بده و غم آخرشون باشه!

باید اشاره کنم که همیشه در چنین مواردی دسته ای از افراد سودجو رو که بدنبال درست کردن شایعه و حاشیه هستند می بینیم.

دوستان عزیز این ماشین رو من حدود سه چهار روز پیش به شخصی فروخته بودم و سرنشینان اون سانحه را نمی شناسم با اینحال متاسفم و امیدوارم هرگز شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.

از گزارشات پلیس راهنمایی و رانندگی متوجه شدم که سحرگاه روز دوشنبه در خیابان شریعتی با سرعتی حدود ٢٠٥ کیلومتر که متاسفانه راننده این سانحه خانم بوده است و با برخورد به یکی از درختان این خیابان ماشین واژگون شده و این دو عزیز در این حادثه جان باختند.

متاسفم روحشون شاد"

تصادف ماشین هوتن

پورشه مچاله شده پسر امیر قلعه نویی + تصاویر

پورشه مچاله شده پسر امیر قلعه نویی + تصاویر : امتیاز : 3.9 تعداد رای : 222
این مطلب مفید بود ؟17448
برگرفته از فردا ، جام نیوز -/ف
نظرات
وبگردی