پورشه فیبر کربنی

سبک ترین پورشه فیبر کربنی + تصاویر

کد مطلب : 60482زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجموعه " Ateliers Diva " اخیرا از پروژه ای جالب و خاص تیونینگ شده خود که پورشه فیبر کربنی بود را رونمایی کرد.

کم وزن ترین پورشه فیبر کربن!

از بزرگ ترین صنایعی که در یک دهه گذشته توانست با رشد و پیشرفت شگفت انگیزی روبرو شود و همزمان تعداد طرفداران آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت، اتومبیل ها هستند که چند سالی هست بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی جهان اتومبیل های مفهومی و کانسپتی را که متعلق به آینده می باشند را معرفی می کنند.

فرمان پورشه کاین

این می تواند نشانه ای از میزان پیشرفت طراحان و فناوری این زمینه باشد که برای پیشرفت و گسترش آن میلیون ها دلار هزینه می شود که در آینده ای نه چندان دور شاهد اتومبیل های لوکس، مفهومی، تمام الکتریکی، دوستدار محیط زیست و همچنین خودران خواهیم بود که می تواند بسیار خوشایند و جالب باشد.

پورشه کاین فیبر کربنی

اما در کنار شرکت های سازنده اتومبیل های مفهومی، برخی از عاشقان اتومبیل ها هم هستند که با گاراژ شخصی خود اقدام به باز ساخت یا به عبارتی تیونینگ اتومبیل های قدیمی یا جدید البته به سبک خود می کنند که این روزها دارای طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان هستند که یکی از این تیونیگ کارها اخیرا پروژه تمام شده خود را رونمایی کرد.

پورشه تمام فیبر کربنی

مجموعه " Ateliers Diva " در طی پروژه اخیر خود پورشه قدیمی را بصورت کامل تیونینگ کردند که از مهم ترین تغییرات ایجاد شده می توان به لوازم جانبی فیبر کربن، بدنه فیبر کربن، کابین بروز شده، صندلی های تمام چرم و موتور جدید 4.2 لیتری با بیش از 400 اسب بخار اشاره کرد که بی شک تغییرات بسیار بزرگی هستند.

پورشه کاین کربنی

جالب است بدانید از این اتومبیل ها 25 نسخه ساخته خواهد شد که این مجموعه برای مشتریان خود خواهند ساخت و اما هنوز قیمت دقیق این اتومبیل ها مشخص نیست.

سبک ترین و جالب ترین پورشه تمام فیبر کربنی

02
این مطلب مفید بود ؟02
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی