نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رفاقت 15 ساله پوریا شکیبایی با رضا داوودنژاد + عکس
پوریا شکیبایی ، خسرو شکیبایی
پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی با انتشار پستی در اینستاگرام از رفاقت پانزده ساله با رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون نوشت.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

رفاقت قدیمی پوریا شکیبایی با رضا داوود نژاد

پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی از بازیگران تئاتر کشورمان است که در خانواده ای هنرمند متولد شد و بعد از پدر یاد او را در میان اهالی دنیای هنر زنده نگاه داشت. یادگار خسرو شکیبایی با انتشار پستی در اینستاگرام به تمجید از رفیق دیرینه و قدیمی اش پرداخت و عکسی دو نفره با رضا داوود نژاد را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

پوریا شکیبایی و رفاقت دیرینه با رضا داوود نژاد

پوریا شکیبایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

رضا داوود نژاد و پوریا شکیبایی

دوستی قدیمی رضا داوود نژاد و پوریا شکیبایی

وقتی فیلم عاشقانه شروع شد من و رضا باهم جور شدیم. رفاقتمون خیلی طول کشید اما یه جایی گمش کردم، انگار یکهو رفت ... بعد دیگه فقط نگاهش می کردم ...

رضا مصائبش شیرین شد، با بچه های بد معاشرت کرد، مَرهم بود، فِراری روند و خیلی کارای دیگه ... من شده بودم طرفدار، رضام شده بود ستاره .... امروز بعد از پونزده سال رفتم بهش بگم که هنوز چقققدر طرفدارم و اون هنوز چقققدر ستاره است....

سنگ تمام رضا داوود نژاد برای پوریا شکیبایی

رضا داوود نژاد هم در پاسخ به این محبت پوریا شکیبایی با انتشار این عکس نوشت :

رضا داوود نژاد و پوریا شکیبایی

سلفی رضا داوود نژاد با پوریا شکیبایی

پوریا شکیبائی دوستی از خیلی قدیییم ... که میگن کهنه اش خوبه...این رفیق عزیز که مثل 23 سال پیش که دیدمش ، هنوز همان قدر مهربان ، خوش قلب ، با وقار ، خوش مشرب و دل نشین...

یه ژ ِنِ شریف از یه ستاره ماندگار که درخشش خودش هم دور نیست....

پوریا شکیبایی

 پوریا شکیبایی و پدرش خسروی سینمای ایران

پوریا تنها پسر زنده یاد خسرو شکیبایی است که دوست دارد راه پدر را ادامه دهد و فیلم باز باران اولین تجربه او در دنیای هنر بود و این روزها در تئاتر فعال تر است.

 پوریا شکیبایی

شباهت عجیب پوریا شکیبایی به پدرش

زنده یاد خسرو شکیبایی از برجسته ترین چهره های دنیای هنر بود که بعد از فوتش هیچکس نتوانست یاد و خاطره خسروی سینمای ایران را فراموش کند. 28 تیر 1387 یکی از تلخ ترین اتفاقات برای سینمای ما رقم خورد و خسروی محبوب سینما از میان ما پرکشید و ابدیت پیوست و پوریا تنها یادگارش در دنیای هنر امروز است.

 پوریا شکیبایی

 پوریا شکیبایی و امیرعلی پسر شهاب حسینی

تمجید پوریا شکیبایی از رفیق 15 ساله اش! + عکس

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف