نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند + عکس
بازیگر ، لعیا زنگنه
فیلم سینمایی عاشق ها ایستاده می میرند ساخته شهرام مسلخی در جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد. سروش صحت، لعیا زنگنه، پوریا پورسرخ از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فیلم سینمایی «عاشق ها ایستاده می میرند» روایتی است متفاوت از سینمای جنگ که در آن گاهی دشمن ما از برادر به ما نزدیک تر می شود و بعید نیست اگر گاهی برادرمان از دشمن به ما دورتر شود.

سروش صحت در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند

فیلم سینمایی «عاشق ها ایستاده می میرند» نام اولین ساخته شهرام مسلخی است که در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد.


پوریا پورسرخ در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند

در این فیلم اتفاقاتی سبب می شود که دو سرباز ایرانی و عراقی با هم دوست شوند. به این بهانه برای اولین بار گذری می کنیم بر تاثیرات جنگ روی زندگی دشمن.

 

 لعیا زنگنه در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند

بازیگران:سروش صحت، لعیا زنگنه، پوریا پورسرخ، شوان عطوف بازیگر شناخته شده عراقی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. همچنین یوسف صمدزاده تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد.

 

پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند

مسلخی این فیلم را فیلمی با نگاهی متفاوت به جنگ ایران و عراق می داند و امیدوار است که نگاه متفاوت او به سینمای جنگ، برداشتی ضد جنگ نداشته باشد.

پوریا پورسرخ ، پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه در عاشق ها ایستاده می میرند

پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه در فیلم عاشق ها ایستاده می میرند + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 36
برگرفته از مهر - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 32 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف