نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو اکسیر جوانی در پوست الاغ!
الاغ ، پوست الاغ
گفته می شود که از پوست الاغ ماده ای به نام به ejiao دست می آید که از آن برای ساخت داروهای سنتی چینی و درمان بعضی بیماری ها و ساخت اکسیر جوانی استفاده می شود.

چین همه الاغ های دنیا را می خرد

الاغ حیوانیست که شاید در میان حیوانات اهلی در بی توجهی به سر میبرد و انسان ها استفاده خاصی از الاغ به جز باربری و چند مورد دیگر نداشتند .

اکسیر جوانی چیزی است که هر انسانی حاضر است برایش هزنه های بسیاری کند و این بار اکسیر جوانی در الاغ که انسان ها به آن بی توجه بوده اند کشف شده است .

پوست الاغ حاوی ماده ای در زیر خود به نام ژلاتین می باشد که محققان اکسیر جوانی پوست انسان را در ژلاتین پوست الاغ دیده اند .

یک نوع اکسیر جوانی معجزه آسا از ژلاتینی که از پوست الاغ ها بیرون کشیده می شود، برای پوست بسیار مناسب است.

محبوب شدن ژلاتین کشیده شده از زیر پوست الاغ ها که بسیار برای پوست و جوان ماندن مناسب است، باعث شده که کشورچین از خیلی از کشورهای دیگر الاغ وارد کند و آن ها را برای استفاده بکشند.
 
الاغ

کشف اکسیر جوانی در پوست الاغ

ژلاتینی که از الاغ ها گرفته می شوند در یک رستوران چینی در لندن انگلستان برای درست کردن خرماهای خشک مورد استفاده قرار می گیرد و همین مسئله باعث پیگیری های شرکت های استاندارد انگلستان شده است.
 
گفتنی است؛ دانشمندان چینی پس از این کشف خود اعلام کرده اند آن ها به دنبال راهی هستند تا با استفاده از آن بتوانند باعث رشد سریع در الاغ ها شوند تا بتوانند سریع تر آن ها را بکشند واز پوست آن ها استفاده کنند.
 

اکسیر جوانی در پوست الاغ!

اکسیر جوانی در پوست الاغ!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف