پوست خالکوبی شده
مردی که چندی پیش دست خود را خالکوبی کرده بود طی اتفاقی پوست دستش دچار سوختگی شد که در نهایت مشکل عجیبی برایش پیش آمد.

تصویری دردناک از اثر خالکوبی روی پوست

عکس منتشر شده دست خال کوبی شده مردی که در آشپزخانه سوخته است ، در هفته گذشته باعث بحث هایی در رسانه های اجتماعی شد زیرا قسمت سوخته پوست که خال کوبی شده جوهری است ؛ تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در عین دردناک بودن به نوعی هوشیار کننده است .
عکس نشان می دهد دست مرد با وجود سوختگی سطحی ، پوست روی دستش برداشته شده و غشای میانی را نمایان کرده در حالی که مدت ها پیش دستش را خالکوبی کرده بود و مثل سایر خالکوبی ها بعد از مدتی شروع به محو شدن کرده بود با این حال تکه ای از پوست که به دلیل سوختگی کنده شده بود کپی خالکوبی را روی غشای میانی پوست نشان داد ؛ظاهرا ابزار های خالکوبی به عمق پوست فرو می رود و با وجود از بین رفتن خال کوبی روی لایه اولیه زیر غشا باقی می ماند.
سوختن دست خالکوبی شده

سوختن پوست خالکوبی شده 

بسیاری از کاربران ادعا کرده اند که عکس فتوشاپ است، و یا خود سوختگی تقلبی به نظر می رسد، یا رنگدانه های سفید رنگ پوست غشای میانی اول محو می شود و به عمق پوست نمی رود. صادقانه بگویم، آن خالکوبی مشکوک به نظر می رسد، اما این به این معنا نیست که تقلبی است. در حقیقت، شواهد علمی ثابت می کند افرادی که خال کوبی انجام می دهند کپی از آن را به طور دائم روی غشای میانی شان دارند.
 
یکی از کاربران نوشت :این تصاویر تقلبی نیست چون اینکار در افرادی که می میرند همیشه اتفاق می افتد زمانی که انسان به طور کامل تجزیه می شود چیزی به نام ریختن پوست دارد. این به طور ساده به این معنی است که لایه بالایی پوست، لایه زیرین پوست را از بین می برد. وقتی خال کوبی انجام می دهید، رنگدانه های پوستی برای همیشه در غشای میانی قرار می گیرند که زیر لایه اول است . اگر چیزی شبیه سوختگی، مرگ و تجزیه اتفاق افتد لایه بالایی پوست ازبین می رود و خال کوبی دیده می شود!
سوختگی پوست خالکوبی شده

اتفاق عجیب پس از سوختن دست خالکوبی شده 

همان کاربر نیز با یک پست اینستاگرام از همسر نیکول ، که دو سال پیش عکسی از بازوی خال کوبی شده اش را به نمایش گذاشته بود، ارتباط برقرار کرد. او نیز دچار سوختگی شده بود که غشای میانی او دقیقا عکس خال کوبی را نشان می داد.
در پست اینستاگرام خود توضیح داد:"شوهر من، اخیرا دچار سوختگی شدید درجه 2 شده بود، سوختگی لایه فوقانی یا لایه روپوست را از بین برده و حالا می توانید خال کوبی واقعی را در غشای میانی ببینید. این تصویر نشان می دهد که چگونه لایه روپوست رنگ پوست ما را نگه می دارد - بنابراین می توانید رنگ پوست ایتالیایی او را ببینید. غشای میانی رنگ دانه ها را نشان نمی دهد، بنابراین اگر سیاه، سفید، و یا زیتونی باشید - پوست بدن همیشه رنگ صورتی کمرنگ دارد. مگر این که خال کوبی کنید.

 

سوختن وحشتناک پوست دست خالکوبی شده

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی