نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت زندگی حشره 8 پا زیر پوست صورت انسان + عکس
پوست صورت ، عکس حشره زیر پوست
دانشمندان موجود میکروسکوپی که زیر پوست صورت انسان زندگی می کند را شناسایی کردند ، این حشره چندش آور زیر پوست صورت تغذیه و زاد و لد می کند.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396
بازدید : 5,351 نفر

حشره زنده ای که زیر پوست صورت انسان زندگی میکند

در یک سری از مطالب قبلی به حشرات و موجودات زنده ای که به طور کاملا نامحسوس روی بدن انسان زندگی میکند اشاره کردیم ولی حشره ای که در این بخش به آن خواهیم پرداخت وضعیتی کاملا متفاوت دارد ، حشره 8 پایی که زیر پوست صورت زندگی می کند!

حشره پوست صورت

حشره پوست صورت

عکس حشره زنده زیر پوست صورت

حشره ی زنده ای که زیر پوست صورت انسان زندگی می کند

شاید باورش برای تان سخت باشد اما اینکه موجودی بسیار ریز زیر پوست صورت زندگی می کند واقعیت دارد ،حشره ای که از پوست مرده و سلولهای فرسوده تغذیه می کند.

تصاویر جالب و شگفت انگیز منتشر شده از موجودات میکروسکوپی که تمام عمر خود را زیر پوست صورت انسان سپری می کنند شاید جالب ترین مطلب ماه باشد ، به گزارش میرر دانشمندان ثابت کردند کهموجودات میکروسکوپی بسیار ریزی زیر پوست انسان زندگی می کند.

حشره پوست صورت

حشره پوست صورت

عکس حشره 8 پایی که زیر پوست صورت انسان زندگی می کند

اما دلیل زندگی این موجودات چندش آور آن هم زیر پوست صورت انسان چه میتواند باشد ؟بازهم قدرت خداوند در خلقت اشرف مخلوقات و تدبیر او برای حفظ سلامتی بدن انسان.

دانشمندان درباره این موجودات ریز چندش آور می گویند تمام انسانهای زنده روی زمین زیر پوست صورت خود آن را دارند اما جای نگرانی نیست و تمام مراحل زندگی این موجودات میکروسکوپی به نفع خود انسان است .

وظیفه ی اصلی این حشره ریز تغذیه از سلول های مرده زیر پوست انسان است . جالب است بدانید تمام مراحل طبیعی زندگی از تغذیه تا تولید مثل و مرگ در اطراف پوست صورت شما صورت می گیرد.

زندگی حشره 8 پا زیر پوست صورت انسان + عکس

زندگی حشره 8 پا زیر پوست صورت انسان + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
منبع : mirror - گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف