نمناک دنیای مددکوراسیون منزل پوشاندن دید تراس با 8 ایده خلاقانه + عکس
پوشاندن دید تراس ، حریم برای تراس خانه
برای ایجاد حریم و پوشاندن دید تراس منزل راه حل های خوبی وجود دارد که در ادامه بهترین آن ها را مشاهده میکنید.

ایده هایی برای پوشاندن دید تراس

امروزه با توجه به ساخت و ساز انبوه و نزدیک شدن خانه ها و آپارتمان ها به یکدیگر،حریم خصوصی بالکن ها و تراس ها ،کم رنگ تر از گذشته شده است و دیگر نمی توان به راحتی از آن استفاده کرد.بنابراین برای برگرداندن حریم از دست رفته،نیازمند راه حل ها و ایده هایی هستیم تا با کمک آنهاهم تراس و بالکن را بپوشانیم این مطلب حسابی به دردتان می خورد.

پوشاندن دید تراس

راه های پوشاندن دید تراس

شیشه های مات شده برای ایجاد حریم در تراس خانه

اولین کاری که به ذهن هر کسی می رسد استفاده از دیوارهای شیشه ای است، اما نه شیشه های شفاف. شیشه هایی که به وسیله برچسب های شیشه مات کن پوشانده شده اند. برچسب شیشه مات کن، راه حلی آسان برای حفظ حریم خصوصیهستند. این دیوار های شیشه ای می توانند تا نصفه ارتفاع تراس شما را بپوشانند و بالای آن ها باز باشد تا تهویه هوا به اسانی در فضا صورت بگیرد. و هم چنین در حالت ایستاده هم بتوانید از منظره بیرون لذت ببرید.

پوشاندن دید تراس

راه های پوشاندن دید تراس

استفاده از دیوارها متحرک و چرخان برای ایجاد حریم در تراس خانه

برای این که بتوانید از منظره بیرون تراس ها و بالکن های تان استفاده کنید و همزمان هم حریم خصوصی مورد نیازتان را در اختیار داشته باشید می توانید ازدیوار های متحرکی که روی آن ها حکاکی شده و روزنه هایی برای عبور نور دارند استفاده کنید. این دیوارها می تواندد بنا به نیاز شما باز یا بسته باشند.

گل های رونده برای ایجاد حریم در تراس خانه

اگر می خواهید در تراس خانه تان حریمی زیبا و زنده داشته باشید گل های رونده بهترین پیشنهاد هستند، این گل ها درست است که دید شما را به بیرون از بین می برند ولی به جای آن منظره زیبای دیگری را جایگزین می کنند که می توانید به سلیقه خودتان آن را تزیین کنید.

پوشاندن دید تراس

راه های پوشاندن دید تراس

سقف های متحرک برای ایجاد حریم در تراس خانه

اگر تراس یا بالکن تان بدون سقف است به راحتی می توانید با تهیه سقف های متحرک یا سایبان های برقی آن را محصور کنید. 

پوشاندن دید تراس با 8 ایده خلاقانه + عکس

پوشاندن دید تراس با 8 ایده خلاقانه + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از چیدانه / /ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف