نمناک سرگرمیگوناگون پوشاندن پوشک به لاک پشت ! + تصاویر
لاک پشت ، اذیت لاک پشت
به تازگی تصاویری از لاک پشت ها که لباس مخصوص شنا برتن دارند با عنوان آزار و اذیت حیوانات منتشر شده است اما اصل ماجرا چیز دیگری بود که در ادامه می خوانید.
بازدید : 3,124 نفر

لباس پوشکی لاک پشت ها

اکثر اوقات تصاویری بدون مشخص شدن عنوان اصلی در فضای مجازی منتشر می شود که موجب تشویش اذهان عمومی می شود چنانچه به تازگی با چرخیدن تصاویر زیر در این فضا خبر از آزار و اذیت حیوانات دادند بعد از بررسی مشخص شد این عکس ها در مورد یک تحقیق در دنیای علم و به منظور کمک به جانوران این کار انجام گرفته است.

لاک پشت

محققان در حال بررسی دلایل انقراض نوعی از لاک پشت ها هستند.این تحقیق توسط دو دوست در دانشگاه کوئیزلند در حال انجام است.این دو نفر راهکار جالبی برای بررسی دلایل انقراض این لاک پشت ها بکار بسته اند.
آن ها برای تکمیل شدن بانک اطلاعاتی خود نیاز به جمع آوری مدفوع لاک پشت ها دارند و به منظور مشکل بودن مراحل انجام تحقیق نوعی لباس مخصوص شنا برای لاک پشت ها درنظر گرفته شده است. در قسمت انتهایی این لباس پوشکی مخصوص در نظر گرفته شده تا بتوانند مدفوع این جانوران را جمع اوری کنند.

لاک پشت

گفتنی است ؛ این سبک تحقیق برای بدست آوردن عادات خاص غذایی و تأثیر آن بر روی انقراض ایین گونه از لاک پشت هاست.

پوشاندن پوشک به لاک پشت ! + تصاویر

پوشاندن پوشک به لاک پشت ! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف