نمناک دنیای مدگوناگون آشنایی با قواعد خاص “پوشیدن لباس” در داخل خانه
پوشیدن لباس ، لباس پوشیدن در خانه
انتخاب و “پوشیدن لباس” در منزل نیز دارای اصول و قواعدی برای انتخاب هست که خوب هست این موارد هر چند کوچک را برای خرید لباس منزل در نظر بگیریم.

آداب لباس پوشیدن در خانه

همانطور که ما برای پوشیدن لباس، در خارج از خانه قواعد و برنامه ریزی خاص و متفاوتی داریم و میخواهیم با آن لباس ها ظاهری شیک تر و جذاب تر داشته باشیم باید برای لباس پوشیدن در خانه هم قواعدی را در نظر بگیریم تا در منزل هم همیشه مرتب و شیک باشیم. با ما همراه باشید تا با قواعد لباس پوشیدن در خانه هم آشنا شوید.

نکات مهم لباس پوشیدن شیک در خانه

لباس هایتان را طبقه بندی کنید
همان طور که لباس هایتان را برای مراسم ختم، عروسی، مهمانی های کوچک و بزرگ تقسیم بندی می کنید، این برنامه ریزی را برای لباس های خانگی خود هم داشته باشید، به این صورت که حتما لباسی برای نظافت خانه در نظر بگیرید. همچنین از پیشبند برای پخت غذا استفاده کنید و به این تقسیم بندی، لباس خواب را هم اضافه کنید.
هماهنگ بپوشید
نگاهی به لباس های خانگی که در کمد دارید بیندازید و ببینید کدام یک از این بلوز و شلوارها می توانند با همدیگر پوشیده شوند و به قول معروف ست شوند. با این نگاه، لباس هایی که احتیاج به کامل شدن را دارند انتخاب کنید.
لباسش پوشیدن

قواعد لباس پوشیدن در خانه 

 
حواستان به جنس لباس باشد
هر لباسی که می خرید باید جنس خوبی داشته باشد. اما این نکته درباره لباس های خانگی برخلاف تصور عموم مهم تر است چرا که این لباس ها بیشتر کثیف می شوند و احتیاج به شست و شوی بیشتری پیدا می کنند. پس گول قیمت ارزان را نخورید و سعی کنید آنچه می خرید جنس خوبی داشته باشد تا به زودی کهنه و بی رنگ و رو نشود.
 
در خانه، رنگی تر بپوشید
هر کدام از ما یک ردیف رنگی خاص در ذهن داریم اما خانه فضایی است که چهار دیواری بودن و اختیاری بودنش این اجازه و جرأت را به ما می دهد تا رنگ های دیگر را هم امتحان کنیم و رنگ های جدید را هم کثیف کنیم و در نگاه دیگران به خودمان تغییری ایجاد کنیم.

در خانه چه لباس هایی نپوشم؟

لباس های کهنه

لکه های وایتکس روی دامن، دررفتگی ساق شلواری ها، سوراخ های تریکوی تی شرت ها و لباس های سفیدی که در لباسشویی صورتی شده اند، مناسب پوشیدن در خانه نیستند. همه را بدهید بروند.

لباس پوشیدن

 آداب لباس پوشیدن در خانه

پیشنهاد:یک دست لباس کهنه را برای کار با سفیدکننده و گذاشتن رنگ مو در خانه نگه دارید!

لباس خواب

قرار نیست لباس خواب های ساتن و گیپور را در طول روز هم بپوشید. این لباس ها را برای وقت خودش بگذارید و در خانه جوری لباس بپوشید که راحت باشید

زیرپوش های نامناسب

زیرپوش های کهنه که کش هایشان در رفته، قزن هایشان خراب شده، درزهایشان باز شده و چرک مرده شده اند، جایشان مستقیم در سطل زباله است. بی خیال لنگه به لنگه پوشیدن شان هم شوید. زیرپوش ها را ست بخرید و ست بپوشید.

لباس های سخت

لباس هایی که چروک می شوند، دامن های تنگی که نمی توانید به راحتی با آن بنشینید، لباس زیرهای تنگ و سفت و لگینگ های پلاستیکی برای خانه مناسب نیستند. در خانه قرار است راحت باشید. حتی خوش تیپی هم نباید باعث شود راحتی را فدا کنید.

لباس های تنگ یا گشاد

سایز را جدی بگیرید؛ حتی در خانه. به خاطر راحتی سراغ شلوارهای سه سایز بزرگ تر و تی شرت هایی که سرآستین شان تا آرنج می آیند، نروید. لباس های خیلی تنگ را هم بی خیال شوید. به خصوص اگر اضافه وزن دارید.

آشنایی با قواعد خاص پوشیدن لباس در داخل خانه

آشنایی با قواعد خاص “پوشیدن لباس” در داخل خانه
: امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از آرایشیک - چی / ر
این مطلب مفید بود ؟
5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف