نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گیلدا خواهر نانتی پولاد “کیمیایی” + عکس
مسعود کیمیایی ، پولاد کیمیایی
پولاد کیمیایی عکسی قدیمی را در صفحات مجازی منتشر کرده که مسعود “کیمیایی” و همسرش زنده یاد گیتی پاشایی و دخترش گیلدا را نشان میدهد.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1394

مدتی است عکسی از مسعود کیمیایی و همسر و دخترش در فضای مجازی منتشر شده و اینکه کارگردان فیلم گوزن ها دختری به نام گیلدا دارد، به سوژه رسانه های مجازی تبدیل شد.

عکسی در صفحات مجازی بازنشر می شد که مسعود کیمیایی و همسرش زنده یاد گیتی پاشایی را در روزهای جوانی در حالی نشان می داد که دختری مقابل آنان ایستاده بود.

مسعود کیمیایی و دخترش

 همسر و گیلدا دختر مسعود کیمیایی

این عکس که براساس اعلام رسانه های مجازی از سوی پولاد کیمیایی پسر گیتی و مسعود کیمیایی منتشر شده، نشان دهنده تصویر دختر بزرگ کیمیایی است. اینکه این کارگردان سینما غیر از پولاد فرزند دیگری دارد، به سوژه ای برای رسانه های مجازی بدل شد.
 مسعود کیمیایی و پسرش
یکی از عکس های که در پشت صحنه فیلم سینمایی اعتراض کیمیایی دیده می شود، نمایش دهنده تصویر دختربچه ای است که کلات در دست دارد. آن دختربچه نوه دختری کیمیایی است. گیلدا کیمیایی سال هاست در خارج از ایران زندگی می کند. 
 
او حاصل ازدواج کیمیایی و مهشید نخستین همسر این فیلمساز صاحب نام سینمای ایران است. 
کیمیایی کارگردان فیلم هایی چون قیصر و گوزن ها در سال های جوانی به خاطر ادای دین به فیلم گیلدا ساخته چارلز ویدرو نام دختر خود را گیلدا گذاشت.
دختر کوچکی که در روزهای ساخت اعتراض کلاکت در دست داشت حالا حدود 20 سال دارد و بزرگترین فرزند کیمیایی دوران میانسالی را سپری می کند.

گیلدا خواهر نانتی پولاد کیمیایی + عکس

برگرفته از خبرآنلاین - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 40 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف