نمناک اخبارجامعه پولهای بابک زنجانی در خارج از ایران دست کیست؟
پول بابک زنجانی ، بابک زنجانی
دادستان عمومی و انقلاب تهران در رابطه با رستم اوف کسی که اموال و پول های بابک زنجانی در خارج از کشور را در دست دارد توضیح دادند.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1395
بازدید : 1,639 نفر

وضعیت اموال و پول های بابک زنجانی در خارج از کشور 

جعفری دولت ­آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران نقدی به پرونده­ یکی از متهمان بزرگ اقتصادی زد. وی با اشاره به این که رستم اوف که بخش بزرگی از اموال بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده­ فساد کلان اقتصادی را در تصرف دارد، همکاری لازم را با دادستانی تهران در بازگشت اموال به وزارت نفت به عنوان شاکی نکرده و اعلام داشته است که در صورت تودیع وثیقه، متهم بابک زنجانی باید بلافاصله آزاد شود.

دادستان به کنایه گفت:عجبا که امروز برخی افراد فاقد سمت در پرونده، برای دستگاه قضایی شرط و شروط می­گذارند که اگر ما وثیقه سپردیم، متهم باید آزاد شود.

دولت آبادی تاکید کرد قوه قضاییه به الزامات قانونی پای بند است، اما نمی تواند به ادعاهای خلاف واقع توجه نماید.

دادستان تهران با ذکر این که رستم اوف در طول تحقیقات همکاری لازم را با بازپرس پرونده نداشته است، به یک مثال تاریخی تمسک جست و اظهار داشت:مردم ما در حافظه تاریخی خود صرفاً به یک رستم، پهلوانی از سیستان اعتماد دارند و از سایر رستم ­ها و اسفندیارها خاطره و ذهنیت خوبی ندارند؛ چه برسد به رستمی که «اوف» هم دارد؛ با بابک زنجانی مراودات مالی داشته و ساکن خارج از کشور است.

پولهای بابک زنجانی در خارج از ایران دست کیست؟

پولهای بابک زنجانی در خارج از ایران دست کیست؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف