نمناک سرگرمیگوناگون بارش پول از دستگاه خودپرداز ! + عکس
در یکی از ایستگاه های اتوبوس اتفاق عجیبی برای دستگاه خود پرداز افتاد و بدون وقفه شروع به بیرون ریختن پول ها کرد.

دستگاه خودپردازی که از دست پولها خسته شده است

اتفاقی عجیب توسط دستگاه خودپرداز در یکی از ایستگاههای اتوبوس رخ داد تا به این نتیجه برسیم که خسته شدن از دست پول هم امکان پذیر است ؛ تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید مصداق همین موضوع است .

در یکی از خیابان های نزدیک خیابان آکسفورد ماموران امنیتی اطراف دستگاه خود پرداز ایستاده اند تا مسافران و رهگذران از کار عجیب و غریب دستگاه سو استفاده نکنند چراکه هرکسی شاید آرزوی دیدن چنین موقعیتی را دارد که روزی یک دستگاه ATM موجودی خود را بدون وقفه به بیرون بریزد و برای دریافت پول هیچ نیازی به رمز و کارت بانکی نباشد.

بارش پول از دستگاه خودپرداز

از قرار معلوم فردی درخواست وجه از دستگاه خود پرداز داشته که بعد از طی روال طبیعی اسکناس خود را دریافت می کند اما تحویل اسکناس متوقف نشده و بی وقفه ادامه می یابد ، درست مثل اینکه دستگاه دوست دارد سریعتر موجودی خود را به صفر رسانده و تخلیه شود در همین حین مامور پلیسی که مسئول ایستگاه است نزدیک دستگاه آمده و از برداشته شدن اسکناس ها توسط رهگذران جلوگیری می کند .

پرت شدن اسکناس ها از دستگاه خود پرداز ادامه دار بود و به این سادگی متوقف نمیشد برای همین یک کیف زیر دستگاه قرار داده شد تا اسکناس ها درون آن ریخته و در نهایت تحویل مسئول بانک داده شود.

وقتی دستگاه خود پرداز قاطی می کنه و پول ها رو بیرون میریزه!

بارش پول از دستگاه خودپرداز ! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف