نمناک ورزشفوتبال پشت پرده بازگشت پژمان منتظری به استقلال
پژمان منتظری ، پژمان منتظری استقلال
پژمان منتظری دلیل حضور در تیم استقلال را شور و اشتیاق مردم دانست و امیدوار است بتواند فصل خوبی را برای هواداران رقم بزند.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

علت بازگشت پژمان منتظری به استقلال؟

منتظری گفت:حضورم در استقلال با موضوع حضور در جام جهانی ارتباط ندارد چرا که معتقدم برای حضور در جام جهانی باید به بهترین شکل تمرین کرده و آماده حضور در آن مسابقات شد.

پژمان منتظری، مدافع ملی پوش استقلال قرارداد خود با باشگاه استقلال را در هیأت فوتبال تهران به ثبت رساند.

گفت و گوی پژمان منتظری را در ادامه می خوانید:

* بعد از چند فصل باز هم آبی پوش شدی.

خوشحالم اینجا هستم و مهمترین دلیل حضورم، شور و اشتیاقی است که از سوی مردم دیدم. امیدوارم فصل خوبی را برای هواداران رقم بزنیم، اگرچه فصل سختی پیش رو داریم اما امیدوارم سربلند باشیم و دل مردم را شاد کنیم.

 

پژمان منتظری

حضور پژمان منتظری در استقلال

 *حضور بازیکنان نامی در استقلال تا چه میزان در این انتخاب نقش داشت؟

خب مطمئناً تصمیم یک تصمیم شخصی بود و البته برخوردهایی که در ایران دیدم، تأثیر زیادی در بازگشت به تیم سابقم داشت و واقعیت این است که حضور بازیکنان خوب در استقلال این فصل هم در این انتخاب تأثیر داشته.

* در سال منتهی به جام جهانی به استقلال برگشتی.

حقیقتاً حضورم در استقلال با این موضوع ارتباط ندارد چرا که معتقدم برای حضور در جام جهانی باید به بهترین شکل تمرین کرده و آماده حضور در آن مسابقات شد.

*از قرارداد مالی خودت راضی هستی؟

بحث من با استقلال مالی نبوده و نیست چرا که 6 فصل در این تیم حضور داشتم و از شرایط مالی باشگاه به خوبی باخبر هستم. شاید بازیکنان تازه وارد از شرایط مالی در استقلال مطلع نباشند اما من درخصوص مسائل مالی باشگاه اصلاً بحثی ندارم.

پشت پرده بازگشت پژمان منتظری به استقلال

پشت پرده بازگشت پژمان منتظری به استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف