نمناک اخبارسیاست سردار جعفری در پیاده روی اربعین + عکس
پیاده روی اربعین ، سردار جعفری
در کنار انبوه هم وطنان عزیزمان در پیاده روی اربعین حسینی، سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران ایران هم در پیاده روی بزرگ اربعین حضور داشتند.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395
بازدید : 3,201 نفر

فرمانده کل سپاه در پیاده روی بزرگ اربعین

پیاده روی اربعین فضیلت بسیاری دارد به گونه ای که هر قدمی که برداشته شود شمار بسیاری خیر و برکت برای فرد به همراه می آورد مانند اینکه در رابطه با ثواب بسیار این پیاده روی می توان به پاک شدن انسان از ده گناه در هر قدم و همچنین صعود ده مرتبه ای انسان با هر قدم، اشاره کرد.

سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه پیاده روی بزرگ نجف تا کربلا در کنار دیگر زائران حسینی از نمایش بزرگ «نجم الثاقب» کاری از مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) که در شهر نجف اجرا می شود بازدید کرد و متنی را هم برای دست اندرکاران این اثر دینی به یادگار گذاشت:
 
بسمه تعالی
نمایش نجم الثاقب که با عشق به امام حسین (ع) توسط بچه های عاشق انقلاب در جوار بارگاه مطهر علی (ع) و در ابتدای پیاده روی به سمت کربلای معلی اجرا می شود، نمایش یک اغاز است برای اعلام آمادگی ظهور حضرت قائم (عج). انشاءالله
از همه برادران عزیز از صمیم قلب تشکر و قدردانی دارم
والسلام

محمدعلی جعفری

 
سردار جعفری
 
نجف تا کربلا

فرمانده کل سپاه در پیاده روی بزرگ نجف تا کربلا

پیاده روی اربعین ، فرمانده سپاه در پیاده روی اربعین 95

سردار جعفری در پیاده روی اربعین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از دولت بهار/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف