نمناک ورزشگوناگون پیام تسلیت آرنولد برای درگذشت بیت الله عباسپور
بیت الله عباسپور ، عکس بیت الله عباسپور
آرنولد شواردزنگر یکی از قهرمانان سرشناس پرورش اندام دنیا با انتشار عکسی از بیت الله عباسپور در اینستاگرامش، درگذشت این قهرمان فراموش نشدنی را تسلیت گفت.
بازدید : 22,840 نفر

آرنولد درگذشت بیت الله عباسپور را تسلیت گفت

آرنولد شواردزنگر ، سیاست مدار ، هنرپیشه و قهرمان سرشناس پرورش اندام دنیا هم به درگذشت بیت الله عباسپور را تسلیت گفت

اینستاگرام آرنولد

پیام تسلیت درگذشت بیت الله عباسپور در اینستاگرام آرنولد

صفحه اینستاگرام فعالیت های ورزشی آرنولد ، بازیگر سرشناس فیلم های ترمیناتور که بعدها توانست در مقام سیاستمدار تا فرماندار ایالت کالیفرنیا پیش برود و تبدیل به چهره ای سرشناس میان فرمانداران جمهوریخواه شود و حتی در انتخابات درون گروهی حزب جمهوری خواه یکی از آنهایی بود که به عنوان رقیب جدی برای سناتور مک کین رقابت می کرد، درگذشت قهرمان بدنسازی ایران را تسلیت گفته است. آرنولد اتریشی آمریکایی ، خودش در اواخر دهه 80 میلادی قهرمان شماره یک بدنسازی دنیا بود و برای همین بدن آهنین بود که به هالیوود راه پیدا کرد تا بازیگر نقش نابودگر باشد.

آرنولد این روزها به دلیل عوارض ورزش قهرمانی پرورش اندام و مکمل هایی که معمولا در این رشته ها مصرف می شود ، شرایط سلامتی خیلی خوبی ندارد و روزگار را با بیماری سپری می کند.

پیام تسلیت آرنولد برای درگذشت بیت الله عباسپور

پیام تسلیت آرنولد برای درگذشت بیت الله عباسپور
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 97
برگرفته از خبرانلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 87 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف