نمناک اخبارورزشی آیا پیام صادقیان میتواند لژیونر شود؟
پیام صادقیان ، لژیونر
پیام صادقیان که در انتقالی غیر منتظره راهی ترکیه شد همچنان درگیر لژیونر شدن است, او فعلا در ترکیه سرنوشت نامشخصی دارد.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1396

سرنوشت نامشخص پیام صادقیان

پیام صادقیان که با توجه به عملکرد دو فصل اخیرش به نظر می رسید در فوتبال ایران بماند در انتقالی غیر منتظره راهی ترکیه شد.

پیام صادقیان که بعد از مدت ها دور بودن از فرم ایده آل گذشته، در انتقالی پر سر و صدا راهی ترکیه شده و در تمرینات این تیم حاضر است، هنوز قراردادی رسمی به امضا نرسانده و به عنوان بازیکن تستی به دنبال امتحان شانس لژیونر شدن خود است.

پیام صادقیان

پیام صادقیان لژیونر شد؟

در سایت رسمی این باشگاه برخلاف اینستاگرام این تیم هیچ خبری از صادقیان نیست و اشاره ای به حضور و شرایط قرارداد او منتشر نشده است. آنها در صفحه معرفی بازیکنان خود نیز تا این لحظه نام و عکسی از پیام صادقیان قرار نداده اند تا سرنوشت او برای حضور در این تیم همچنان نامشخص باشد.

پیام صادقیان

وضعیت نامشخص پیام صادقیان

حضور تستی در تیم های اروپایی و سودای لژیونر شدن پیش از این در دو فصل گذشته توسط رامین رضاییان رواج یافت. مدافع اسبق پرسپولیس با حضوری ناگهانی در ترکیه در تست ریزه اسپور حضور یافت و بعد از آن علیرغم قبولی در آن به تهران بازگشت. او در این فصل نیز با جدایی از پرسپولیس در چند مرحله تمرینی و تست تیم اوستنده بلژیک حضور یافت و در نهایت توانست مجوز حضور در آن را به دست بیاورد.

باید دید اینبار پیام صادقیان که مدت ها از فرم ایده آل خود دور شده، قادر خواهد بود برچسب لژیونر را جلوی نام خود شکل دهد یا خیر.

آیا پیام صادقیان میتواند لژیونر شود؟

برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف