نمناک ورزشفوتبال پیام صادقیان در حال پیوستن به تیم سپیدرود رشت
پیام صادقیان ، تیم سپیدرود رشت
پیام صادقیان به رشت رفت تا با مسئولان تیم سپیدرود رشت به مذاکره بپردازد و در رابطه با کم و کیف حضور در این تیم با آنها صحبت کند.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396

پیام صادقیان به رشت رفت

پیام صادقیان روز گذشته خود را به شهر رشت رساند تا با مسئولان تیم سپیدرود به مذاکره بپردازد. صادقیان که پیش از این قرار بود در لیگ هفدهم با پیراهن تیم نفت تهران در رقابت های لیگ حضور داشته باشد در نهایت با جدایی علی کریمی از این تیم، او نیز اعلام جدایی کرد تا در تیم دیگری به دوران فوتبال خود ادامه دهد.
پس از این اتفاق خبری از صادقیان نبود تا اینکه طبق اخبار واصله از شهر رشت وی با درخواست مسئولان تیم سپیدرود، روز گذشته خود را به این شهر رساند تا در رابطه با حضور در این تیم به مذاکره بپردازد، مذاکره ای که امروز انجام خواهد شد تا در رابطه با کم و کیف حضور این بازیکن در یک تیم لیگ برتری به صحبت پرداخته شود.

 

پیام صادقیان

پیام صادقیان به سپیدرود می رود؟

پیام صادقیان پس از جدایی از جمع پرسپولیسی ها در تیم های نفت تهران، صبای قم و ماشین سازی تبریز به بازی پرداخت اما در هیچکدام از این تیم ها موفق به تکرار دوران آرمانی خود نشد تا این روزها به عنوان یکی از ستاره های روی بورس محسوب نشود و برای جذب او باشگاه ها سر و دست نشکنند، اتفاقی که در دوران جدایی او از ذوب آهن افتاده بود و در این میان پرسپولیسی ها توانسته بودند زودتر از تیم های دیگر برای جذب او اقدام کنند.

پیام صادقیان در حال پیوستن به تیم سپیدرود رشت

پیام صادقیان در حال پیوستن به تیم سپیدرود رشت
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف