نمناک اخبارورزشی ماجرایی دردسرساز برای “پیام صادقیان” در ترکیه!
پیام صادقیان ، پیام صادقیان در ترکیه
چند روزی است که یک مدل ایرانی که در ترکیه زندگی می کند, ویس های جنجالی از ارتباطش با “پیام صادقیان” را منتشر کرده است.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1397

جنجالی شدن رابطه پیام صادقیان و یک مدل ایرانی در اینستاگرام

فوتبالیست ها باید مراقب باشند؛ آنها با آدم های معمولی فرق دارند. فوتبالیست های خارجی اکثراً مراقب هستند ولی در ایران فوتبالیست ها گاهاً آماده ورود به هر اتفاق حاشیه ای هستند.

همه تصور می کردند حضور پیام صادقیان در ترکیه پایانی برای حواشی زندگی این بازیکن باشد اما در ایام نوروز، یک خانم ایرانی اهل ترکیه، ویس هایی از او رو کرد که در نوع خود عجیب بود.

این خانم که ظاهراً بیشتر قصد جذب فالوور را داشت، ویس های پیام صادقیان را رو کرد که او را عشق خود خوانده بود. این خانم در چند ویدئولایو حرف های تندی علیه صادقیان زد و از این گفت که حتی رابطه شان جدی شده بود چرا که پیام با برادر این خانم هم حرف زده است.

درست یا غلط، این ماجراها برای صادقیان خیلی دردسرساز شد و حتی یکی از خواننده های معروف زیرزمینی هم برای حل مشکل پا پیش گذاشت.

پیام صادقیان

ماجرای جنجالی پیام صادقیان این بار در ترکیه

یکی از سوژه های فضای مجازی هم که با ویدئوهای خود اسباب خنده می شود در کنار این خانم ایستاد و حرف هایی علیه صادقیان زد. البته او یک روز بعد ویدئوی عذرخواهی از صادقیان منتشر کرد. این خانم اما روی حرف های خود ایستاد و اینقدر لایو داد که توانست فالوورهای خود را به بالای 100 هزار نفر برساند! صادقیان اما به تمام این ماجراها واکنشی نشان نداد اما پیج های استقلالی تا توانستند برای او حاشیه ساختند.

بیوگرافی کوتاه از پیام صادقیان

پیام صادقیان متولد 10 اسفند 1370 در محله امیرخیزی تبریز است. پیام صادقیان سابقه حضور در باشگاه های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران را نیز دارد و در حال حاضر عضو باشگاه عثمانلی اسپور ترکیه است.

پیام صادقیان در جام جهانی فوتبال نوجوانان

پیام صادقیان در جام جهانی نوجوانان سال 2009 که در کشور نیجریه برگزار شد به عنوان کاپیتان در تیم ملی نوجوانان ایران حضور داشت. او در بازی اول مقدماتی مقابل تیم گامبیا یک گل به ثمر رساند.

افتخارات پیام صادقیان

  پیام صادقیان در لیگ برتر

 نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 89–1388 به همراه تیم ذوب آهن اصفهان

نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 93–1392 به همراه تیم پرسپولیس تهران

پیام صادقیان در لیگ قهرمانان آسیا

 نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 2010 به همراه تیم ذوب آهن اصفهان 

ماجرای یک دختر با پیام صادقیان در ترکیه چیست؟

برگرفته از ساعت24 -و یکی‌پدیا - / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف