نمناک اخبارورزشی کار ارزشمند پیام صادقیان برای پرسپولیس
پیام صادقیان ، پیام صادقیان در پرسپولیس
پیام صادقیان هافبک سابق تیم پرسپولیس در حرکتی شایسته و قابل تقدیر بخشی از مطالبات خود را بخشید.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1397

اقدام تحسین برانگیز پیام صادقیان در قبال پرسپولیس

ورزش3:  با توجه به شرایط حساس پرسپولیس و خطر حذف از لیگ قهرمانان به واسطه مطالبات باشگاه و ضرب الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا، این باشگاه امروز موفق شد با پیام صادقیان برای مطالباتش به توافق دست یابد. 

پیام صادقیان که بخش زیادی از مطالبات خود در زمان حضور در پرسپولیس با پیراهن شماره 11 سرخپوشان را دریافت نکرده بود، اکنون در لیگ ترکیه و تیم عثمانلی اسپور حضور دارد. این بازیکن که همواره از علاقه قلبی اش به این باشگاه صحبت کرده بود، اینبار برای اینکه حسن نیت خود را نسبت به این مساله نشان دهد در مذاکره با مسوولان این تیم بخش عمده ای از مطالباتش را بخشید.

پیام صادقیان

پیام صادقیان بازیکن سابق پرسپولیس تهران

سایت باشگاه پرسپولیس نیز با اشاره به این موضوع نوشته است:صادقیان روز گذشته از طریق وکیل خود به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به عشق پرسپولیس و با توجه به علاقه ای که نسبت به هواداران دارد، قید بخش عمده ای از مطالبات خود را زده و آنها را به باشگاه می بخشد تا از ناحیه وی مشکلی در دریافت مجوز حرفه ای باشگاه از کنفدراسیون فوتبال آسیا به وجود نیاید.  

به همین منظور وکیل پیام صادقیان امروز چهارشنبه، در محل باشگاه حضور پیدا کرد و با حمیدرضا گرشاسبی در این ارتباط گفتگو داشت. بازیکن سابق سرخپوشان با امضای توافقنامه و رضایت، نام خود را از فهرست طلبکاران پرسپولیس که مورد نظر کنفدراسیون است، خارج خواهد کرد. 

صادقیان همچنین در گفتگوی تلفنی با مدیر عامل پرسپولیس اعلام کرد باشگاه تام الاختیار است تا هر گونه صلاح می داند نسبت به تنظیم رضایت نامه اقدام نماید تا وی آن را شخصا به امضا برساند. باشگاه پرسپولیس نیز تشکر و تقدیر خود از این حرکت را اعلام کرد.

انتهای پیام/م

پیام صادقیان طلبش را به پرسپولیس بخشید

کار ارزشمند پیام صادقیان برای پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف