نمناک اخبارجامعه پیام عجیب وایبر به کاربران ایرانی! + عکس
وایبر ، پیام وایبر
وایبر حوالی ساعت 21 روز پنج شنبه 10 مهر ماه 1393 پیامی را به کاربران ایرانی آن هم با یک زبان فارسی دقیق ارسال کرد که در ادامه به واکاوی این پیغام وایبر می پردازیم.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1393

محیط های پر طرفدار وایبر و.. در بین کاربران ایرانی مدام مشکل ساز می شود گاهی از طریق ارسال پیام و گاهی از طریق مشکلات اخلاقی . دلیل اینکه کاربران از این محیط ها با اهداف اخلاقی درست استفاده نمی کنند چه می تواند باشد؟ 

حدود چهار ساعتی از پیغام عجیب وایبر به کاربران ایرانی آن هم با یک زبان فارسی دقیق!!! ولی در شکل و شمایل رسمی وایبر می گذرد. به محض رسیدن این پیغام در صفحه وایبر با یک لینک عجیب مواجه می شوید که عده ای فورا آن را یک بدافزار نامیدند و سایر کاربران را از کلیک بر روی آن منع کردند. اما وقعا ماجرا چیست؟ در ابتدا که پیام را مشاهده می کنید کاملا شبیه به یک پیام رسمی از سوی وایبر می باشد؛ اما در انتها یک لینک عجیب و غریب دیده می شود که تقاضای کلیک بر روی آن کاملا مشهود است.

وایبر 
 
سوال رایج در مورد این لینک این لینک؟
آیا واقعا این یک پیام از سوی وایبر است؟
آیا واقعا وایبر ورژن جدید خود را باز نیاز به اصلاح و انتشار نسخه جدید تر دانسته؟
 
پاسخ:
ما خودمان هنوز روی آن لینک کلیک نکرده ایم و این وقت از شب مسولی که پاسخگوی این مشکل باشد را پیدا نکرده ایم؛ لطفا کمی دست نگه دارید، وایبر در صورت انتشار نسخه جدیدتر خود معمولا آن را از طریق مارکت ها یا همان فروشگاه های نرم افزاری به شما اعلام می کند.
با توجه به خارجی بودن این اپلیکیشن، و سابقه کار سازنده آن در ارتش اسرایل انتظار هر گونه خرابکاری می رود. شاید در آینده شاید همچین پیام هایی باشیم، اما بهتر است کمی هوشمندانه تر در این مواقع تصمیم بگیریم، چرا که نمیشه اعتمادی به این اپلیکیشن خارجی کرد.

وایبر ، پیام عجیب وایبر به کاربران ایرانی! + عکس

پیام عجیب وایبر به کاربران ایرانی! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 32
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف