نمناک دنیای مدگوناگون پیراهن های شیک و جدید گلدار بهاری + تصاویر
پیراهن های بهاری ، انواع پیراهن های بهاری
در این بخش از نمناک شما را به دیدن مدل های زیبای پیراهن های بهاری دعوت می کنیم امیدواریم از دیدن و استفاده از این لباس های زیبا لذت ببرید.

انواع پیراهن های بهاری زیبا مخصوص فصل زیبای بهار

در این مطلب شما را با انواع پیراهن های بهاری زیبا آشنا می کنیم . لباس هایی که با انتخاب آن ها می توانید مانند فصل بهار زیبا به نظر برسید.

پیراهن های زیبا و گلدار مخصوص فصل بهار 

فصل رنگارنگ و زیبای بهار رسیده است. با لباس های زیبا و رنگارنگ می توانید با فصل زیبای بهار هماهنگ شوید. در این مطلب، انواع لباس های بهاری معرفی شده است .

پیراهن زیبای گلدار
این پیراهن گلدار آستین سه ربع، به رنگ خاکستری و نقره ای، بسیار زیباست و پوشیدن آن به شما جلوه زیبایی می دهد .از دولایه آستر ساده و تور گلدار دوخته شده و جنس پارچه آن نیز از پلی استر است .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهن بدون آستین
گل ها و پروانه های این پیراهن زیبا، واقعاً حس بهار را به شما می دهد. این پیراهن بدون آستین از جنس پلی استر است. قد دامن آن تا به روی زانوست .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهن خال خالی
این پیراهن که در رنگ های مختلف تولید شده است، برازنده تان خواهد بود. طرح یقه آن مربعی است و با ترکیب دو طرح پارچه ساده و خال خالی ظاهر زیبایی پیدا کرده است .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهن جیب دار
این پیراهن با طرح ساده و البته جیب دار مناسب روزهای آغازین بهار است. دامن آن مینی والبته یقه زیبای آن جلوه زیبایی به شما می دهد .

پیراهن سیاه و خاکستری

ترکیب دو رنگ سیاه و خاکستری، لباس را بسیار شیک و خواستنی می کند. این لباس از پارچه های جنس ریون و اسپندکس دوخته شده است .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهنی از ابریشم
این پیراهن سبز زیبا از جنس ابریشم است و با وجود اینکه طرح آن ساده و یکدست است اما زیبایی خاصی دارد .

پیراهن طرح دار سنتی
اگر از پارچه های سنتی لذت می برید، این پیراهن می تواند برای روزهای بهاری تان مناسب باشد .دامن و آستین آن کوتاه و یقه گرد است. طرح روی پارچه به صورت چاپی است و پارچه آن از ترکیب پنبه و پلی استر می باشد .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهن گلدوزی شده
این پیراهن زیبای مشکی که با طرح گل های زیبای رز گلدوزی شده است، زیبایی تان را دو چندان می کند .پارچه آن از ترکیبی از پلی استر و پنبه است .

پیراهن های بهاری

در فصل بهار پیراهن های بهاری زیبا بپوشید

پیراهن سرخ و سیاه
ترکیب دو رنگ سرخ و سیاه، هر چیزی را زیبا و بسیار شیک می کند .طرح جالب یقه و دو لایه بودن لباس، نظر هر فرد مشکل پسندی را هم به خود جلب می کند .

ماکسی خال خالی
این پیراهن ماکسی نیز لباس راحت و خوبی برای تمام لحظات است. آستین سه ربع و یقه هفت است و قد دامن تا به روی قوزک پا می رسد .

پیراهن های شیک و جدید گلدار بهاری + تصاویر

برگرفته از رنگی رنگی / ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف