نمناک سرگرمیگوناگون پیرترین جراح زن جهان روزی 4 جراحی انجام میدهد! + عکس
جراح ، پیرترین جراح جهان
جالب است بدانید پیرترین جراح دنیا که هنوز کار می‎کند خانم آلا جراح شهر ریازان در نزدیکی مسکو است و باوجود اینکه حدود 90 سال سن دارد، بله درست شنیدید، هنوز هم روزی 4 عمل جراحی انجام می دهد.

پیرترین جراح زن جهان

حتما شما نیز تا به حال شنیده اید که انجام برخی کارها با گذر سن و وارد شدن به دوران پیری غیر ممکن می شود. اما ما در این مطلب قصد داریم ماجرایی برای شما تعریف کنیم که خلاف این مسئله را ثابت می کند.

اگر فکر می کنید که افزایش سن جلوی شما را می گیرد و سرعتتان را کم می کند پس مشخص است که هیچوقت «Alla Illyinichna Levushkina» را ندیده اید. خانم آلا جراح شهر ریازان در نزدیکی مسکو است و باوجود اینکه حدود 90 سال سن دارد، بله درست شنیدید، هنوز هم روزی 4 عمل جراحی انجام می دهد.

آلای 89 ساله که با برادرزاده معلول هشت گربه اش زندگی و از آن ها مراقبت می کند، 67 سال است که به حرفه جراحی مشغول است و اگرچه تاکنون بیش از 10000 عمل جراحی انجام داده به هیج وجه قصد کم کردن کارش را ندارد. او در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازنشستگی ندارد، می گوید:«پزشک بودن تنها یک حرفه نیست، بلکه یک سبک زندگی است. اگر من کارکردن را متوقف کنم، چه کسی جراحی کند؟» او پیرترین جراح جهان است که هنوز کار می کند اما راز عمر طولانی او چیست؟ به گفته خودش «من هیچ رازی برای عمر طولانی ندارم، همه چیز می خورم، زیاد می خندم و زیاد گریه می کنم.»

 
جراح
 
جراح
 
جراح
 
جراح
 
جراح

 

پیرترین جراح زن جهان روزی 4 جراحی انجام میدهد! + عکس

پیرترین جراح زن جهان روزی 4 جراحی انجام میدهد! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف