نمناک سرگرمیگوناگون راز عجیب زنده ماندن پیرترین زن جهان چیست؟ + عکس
پیرترین زن جهان ، پیرترین زن دنیا
اخیرا خانم کوکو ایستامبولووا که متولد سال 1889 می باشد به عنوان پیرترین زن جهان شناخته شد که ادعا می کرد هیچ روز خوشی را تجربه نکرده است.

پیرترین زن جهان با سن 129 سال مشخص شد!

امروزه یکی از مهم ترین و مورد بحث ترین گفتگوها و مطالعات متعلق به داشتن تناسب اندام و شیوه زندگی سالم است تا بتوانیم بدون هر گونه بیماری ممکن زندگی کنیم. با این وجود میانگین عمر در کشورهای جهان متفاوت است و دانشمندان در حال انجام تعداد زیادی آزمایش برای افزایش میزان عمر می باشند که اغلب آن متعلق به رژیم غذایی صحیح و زندگی سالم می باشد.

اما حداکثر عمر ممکن است به 90 سال برسد و بیش از آن چیزی محال و غیر ممکن است و تنها تعداد کم و اندکی می توانند بیشتر از این سن زندگی نمایند. اما اخیرا فردی ادعا کرد که پیرترین انسان جهان است و علت آنرا چیزی بسیار عجیب دانست. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پیرترین زن جهان

پیدا کردن پیرترین زن جهان

خانم " کوکو ایستامبولووا " اخیرا به عنوان پیرترین انسان جهان با سن 129 سال که طبق گذر نامه وی ، در روز 1 ژوئن سال 1889 میلادی متولد شده است، می باشد.

با این وجود اسناد و مدارک زیادی در طی جنگ های کشور روسیه یا همان شوروی سابق از بین رفتند و افراد زیادی این گذرنامه را غیر قابل اعتبار اعلام کردند و در مقابل خانم کوکو ایستامبولووا اعلام کرد که وی در این تاریخ به دنیا آمده است.

نام پیرترین زن جهان

گذرنامه و مشخصات پیرترین زن جهان

اما اگر این سن صحت داشته باشد، وی باید اتفاقات زیادی که در کره زمین رخ داده اند را تجربه و دیده باشد و این می تواند بسیار جالب باشد. اما وی علت زنده ماندنش را تنبیه ای از جانب خدا می داند و حتی اعلام کرد که یک روز خوشی را تجربه نکرده است.

خانم کوکو ایستامبولووا این گونه گفت:" صبح یکی از روزهای سال 1994 میلادی، زمانیکه مردم چچن توسط ژوزف استالین در حال تبعید و اخراج به قزاقستان بودند، روز بسیار بد و سردی بود. ما در یک قطار بودیم و هیچ کس نمی دانست که قطار به چه سمتی حرکت می کند.

پیرترین زن جهان گینس

پیرترین زن جهان که 129 سال سن دارد

واگن ها پر از انسان ها بودند و حتی افرادی که در این قطار جان خود را از دست می دادند را به بیرون پرتاب می کردند و اجازه دفن نمی دادند و اجساد توسط حیوانات آن منطقه خورده می شدند. همچنین پدر شوهر من نیز جزء این اجساد بود که از قطار به بیرون انداخته شد!"

وی پس از این اتفاق اعلام کرد که حتی یک روز خوشی را در زندگی اش تجربه نکرده است و به مدت 60 سال در خانه ای که خودش آنرا ساخته است در حال زندگی کردن می باشد و امروزه دختر بزرگش از او نگهداری می کند.

راز عجیب طول عمر پیرترین زن جهان با 129 سال

راز عجیب زنده ماندن پیرترین زن جهان چیست؟ + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف