نمناک اخبارجامعه زندانی کردن پیرزن در طویله خوک توسط پسرش! + عکس
پیرزن خوکدانی ، عکس پیرزن 92 ساله چینی
انتشار ویدئو و عکس های جنجالی از پیرزن خوکدانی نشین که به گفته ی یکی از زنان همسایه توسط پسر و عروسش در آنجا زندانی شده بود موج واکنش ها را به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

زندگی پیرزن 92 ساله در خوکدانی

پیرزن خوکدانی نشین و وضعیت نامناسب زندگی او .انتشار تصاویری از پیرزنی ضعیف و بیمار که داخل قفس و محل زندگی خوک (خوکدانی) عمر خود را سپری می کند خشم کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.

پیرزن خوکدانی

وضعیت نامناسب جسمانی پیرزنی که در خوکدانی زندگی می کند

واکنش کاربران به تصاویر جنجالی پیرزنی که در خوکدانی زندگی می کند

انتشار خبر و عکس های پیرزنی که توسط پسر و عروس خود در محیطی کثیف و نامناسب نگهداری می شود موضوع رفتار نادرست با سالمندان در چین را دوباره به چالش کشید.

این پیرزن به نام یانگ در یک خوکدانی زندگی می کنند بر اساس گزارشات محلی این زن با لباس نامناسب و مقدار بسیار اندکی غذا روزهای سختی را سپری می کند.

شرایط زندگی یانگ را یک زن محلی افشا کرده است. او ویدیویی در سایت معروف ویدیویی "میائوپای" گذاشته که یانگ را در داخل قفس نشان می دهد. ویدئویی که از این پیرزن در فضای مجازی منتشر شد واکنش های بسیاری را به همراه داشت.

پیرزن خوکدانی

زندگی دردناک پیرزن چینی در خوکدانی

در این ویدئو پیرزن با صدای ضعیفی می گویند نمیتوانم چیزی ببینم ، مدام خود را به میله های فلزی محل زندگی اش می کشاند از وضعیت جسمی نامناسب خود صحبت می کند.

که پسر این زن که اسم خانوادگی اش وو است گفته است مادرش به صورت داوطلبانه خودرا در داخل قفس جا کرده است "به این دلیل که او به دلیل بی اختیاری ادرار نگران بوی بد خود و مزاحمت برای اعضای خانواده بود.

بعد از انتشار این تصاویر و ویدئو مسئولان محل زندگی پیرزن 92 ساله چینی را کشف کرده و برای نجات او اقدام کردند.پلیس می گوید وو و همسرش مظنون به بدرفتاری هستند اما اگر معلوم شود که یانگ به طور داوطلبانه نقل مکان کرده، بعید است که آنها متهم شوند.

پیرزن خوکدانی

نجات پیرزن 92 ساله از خوکدانی

زندانی کردن پیرزن در طویله خوک توسط پسرش! + عکس

زندانی کردن پیرزن در طویله خوک توسط پسرش! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف