زندگی پیرزن 118 ساله
خانم جولیا یک پیرزن 118 ساله ای است که در یکی از روستاهای بولیوی زندگی ساده و پرنشاطی دارد و پیرترین انسان روی کره زمین شناخته شده است.

زندگی جالب پیرزن 118 ساله

انسان ها یکی از قدیمی ترین موجودات زنده بر روی کره زمین هستند که با توجه به شواهد موجود اولین انسان حدودا 200000 سال گذشته در آفریقا کشف شد که به مرور زمان تغییرات زیادی در چهره و روند رشد او رخ داد.

با این وجود انسان های اولیه عمرهای طولانی داشتند که حتی برخی از آنها 1000 سال زنده می ماندند اما اینک پس از گذشته هزاران سال تغییرات نهایی را می توان در انسان ها مشاهده نمود که این روزها انسان ها دارای عمری کوتاه نسبت به قدیمیان هستند که حدودا میانگین انسان ها طبق آخرین آمار 78 سال می باشد که نسبت به گذشته بسیار کم می باشد.

پیرزن 118 ساله

زندگی سالم پیرزن 118 ساله در یک روستا

اما با این وجود هنوز افرادی هستند که دارای عمری طولانی با روش های طبیعی می باشند و گفته می شود که میانگین عمر انسان نیز تنها بر روی میزان استرس و غذای سالم مصرفی او که اصلی ترین عوامل هستند مشخص می شود.برای مثال در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک قصد داریم تا زندگی جالب و سالم پیرزن 118 ساله ایی را با شما به اشتراک بگذاریم.

خانم جولیا فلورز کولکه 118 ساله ساکن بولیوی است که به عنوان پیرترین انسان کره زمین شناخته می شود و به شعر و آواز خواندن علاقه بسیار زیادی دارد و اغلب با گیتار خود آواز می خواند و اینک به مدت چندین سال است که در خانه روستایی و ساده خود در روستای ساکابا واقع در بولیوی زندگی می کند.خانم جولیا 118 ساله در طول عمر خود شاهد دو جنگ جهانی بوده است!

آواز خواندن پیرزن

پیرزن 118 ساله ای که علاقه زیادی به آواز خواندن دارد

کارت ملی وی نیز نشان دهنده تاریخ تولد او در 26م اکتبر سال 1900 می باشد که در یکی از کوه های بولیوی در خانه پدری اش به دنیا آمده است که سن دقیق او 117 سال و ده ماه می باشد که به نظر می رسد قدیمی ترین پیرزن جهان باشد و هنوز رکورد جهانی او در رکوردهای گینس ثبت نشده است.

با این حال خانم جولیا فلورز کولکه دارای زندگی بسیار ساده با خانه روستایی ساده است که در خانه خود از سگ ها،گربه ها و مرغ هایش نگهداری می کند و با برادر زاده 65 ساله اش در حال زندگی کردن می باشد.

زندگی پرانرژی پیرزن 118 ساله

نگهداری حیوانات توسط پیرزن 118 ساله

خانم جولیا حتی بقدری پرنشاط و باهوش است که به خبرنگار گفته بود:اگر می دانستم می خواهی بیای خانه من،شعرهای زیادی رو حفظ می کردم!! که این میزان انرژی و باهوش بودن در این سن می تواند بسیار خاص و تحسین برانگیز باشد.

جولیا از زمان جوانی خود در بازارچه ای واقع در کنار روستایشان در بولیوی،به فروش میوه و سبزیجات پرداخت و تغذیه این روزهایش نیز از سبزیجات و میوه ها می باشد و هرچند هر از گاهی کیک و نوشابه مصرف می کند!.

پیرزن 118 ساله سالم و پرانرژی در بولیوی

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی