نمناک سرگرمیگوناگون پیرسینگ گوش بلای جان دختر جوان شد + تصاویر
پیرسینگ گوش ، تاول زدن گوشت بعد از پیرسینگ
همیشه زمانی که صحبت از پیرسینگ گوش بوده است بحث عوارض آن نیز مطرح می شود اما بی توجی برخی افراد نتیجه ای جز عوارض دردناک نخواهد داشت.

نتیجه دردناک پیرسینگ گوش دختر جوان

پیرسینگ گوش و ساید اعضای بدن متاسفانه یکی از روش های زیبایی پرخطری است که متاسفانه علی رقم هشدارهایی در رابطه با عوارض ان کم نیستند تعداد افرادی که به سراغ آن می روند.

This Is The Truly Nasty Thing That Can Happen If You Get This Piercing

 پیرسینگ گوش

نتیجه دردناک پیرسینگ گوش دختر جوان

عوارض پیرسینگ گوش دختر جوان را به دردسر انداخت

 پیرسـینگ (Piercing) یـک واژه انگلیسی به معنای سوراخ کردن بدن و نصب اشیای تزئینی در آن است. سوراخ کردن کردن گوش که از گذشته های دور در بیشتر کشورهای دنیا متداول بوده است، شایع ترین نوع پیرسینگ در دنیا است.یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویر و کلیپی از وضعیت دردناک خود بعد از انجام این روش منتشر کرد تا علاوه بر ابراز پشیمانی از انجام این کار دیگران را از عوارض ان مطلع سازد."مان پاریس"21 ساله اهل سیدنی ماه گذشته پیرسینگ گوش انجام داده بود که بعد از گذشت مدت کوتاهی متوجه مشکل در پوست گوشش شد ، مشکلی که در نهایت به انچه که در تصاویر مشاهده می کنید ختم شد.

پیرسینگ گوش

پیرسینگ گوش

عوارض دلخراش پیرسینگ گوش 

پیرسینگ گوش بلای جان دختر جوان شد + تصاویر

پیرسینگ گوش بلای جان دختر جوان شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف