نمناک سرگرمیدیدنی ها پیرمرد 68 ساله نپالی در کلاس درس + تصاویر
پیرمرد ، پیرمرد نپالی
کامی برس پیرمرد 68 ساله نپالی است که با وجود سن و سال بالا هنوز هم احساس جوانی کرده و به ادامه تحصیل مشغول شده است.
بازدید : 1,777 نفر

پیرمرد نپالی در کلاس درس

پیرمرد نپالی که مجبور شده بود در کودکی درس و مدرسه را رها کند و تا حالا که 68 ساله شده بود و شش فرزند و هشت نوه داشت بی سواد مانده بود.

«کامی برس » پیرمرد اهل یکی از روستاهای فقیر نپال امسال به آرزیش رسید و بر سر کلاس درس رفت. او اکنون با کسانی که به جای نوه او هستند لباس فرم می پوشد، به مدرسه می رود و به درس گوش می دهد.

شوق و علاقه به تحصیل انگیزه ای قوی برای یک پیرمرد 68 ساله اهل نپال ایجاد کرده و باعث شده تا وی با وجود سختی راه و مشکلات دیگر هر روز صبح خود را به کلاس درسش برساند.

کامی برس پیرمرد 68 ساله نپالی است که با وجود سن و سال بالا هنوز هم احساس جوانی کرده و به ادامه تحصیل مشغول شده است. او که در کودکی بخاطر فقر مجبور شد دست از تحصیل بردارد اکنون پس از فوت همسرش تنها شده و در تصمیمی جدی مشغول ادامه تحصیل شده تا به تنها آرزوی دوران کودکی خود که همانا شغل معلمی است برسد.

پیرمرد 68 ساله

 پیرمرد 68 سال در کلاس درس

تنها امکاناتی که او برای زندگی در اختیار دارد یک اتاقک در محوطه ای دور برای زندگی است که به سختی امکانات اولیه را دارد. 20 دانش آموز دیگر او را در این کلاس همرامی می کنند و به دوست 68 ساله خود لقب پدر نپالی را داده اند. پدر نپالی خوراک و تغذیه ای جز سبزیجات ندارد و ورزش را در برنامه هر روز خود دارد.

معلمی که به کامی آموزش می دهد از این تجربه عجیب خود می گوید و اینکه تا به حال به فردی تدریس نکرده که جای پدربزرگش باشد. وی می گوید درست است که کامی در یادگیری کمی از بچه های دیگر ضعیف تر است ولی انگیزه و علاقه بالای وی قابل تحسین است.

پیرمرد 68 ساله

 پیرمرد نپالی در مدرسه

پیرمرد 68 ساله

 پیرمرد اهل نپال در کلاس درس

پیرمرد 68 ساله نپالی در کلاس درس + تصاویر

پیرمرد 68 ساله نپالی در کلاس درس + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف