نمناک سرگرمیگوناگون سلامت و قدرت باورنکردنی پیرمرد 109 ساله + عکس
پیرمرد 109 ساله ، کشاورز خیلی پیر
همسایگانش می گویند برایمان باورکردنی نیست که او بیش از 100 سال سن دارد ، پیرمرد 109 ساله سالهاست کشاورزی می کند و کارهای سنگین را خودش به تنهایی انجام می دهد.

کار سخت پیرمرد 109 ساله در زمین کشاورزی

 فعالیت سخت و جدی پیرمرد 109 ساله در زمین زراعی اش برای اهالی روستا جالب توجه است ، این پیرمرد در کارناتاکا با شغل کشاورزی هزینه های زندگی اش را تامین می کند.
This 109-Year-'Young' Man From Karnataka Is A Full-Fledged Farmer; Works Hard On Farmlands
پیرمرد 109 ساله

کشاورزی و فعالیت های سنگین پیرمرد 109 ساله 

پیرمرد 109 ساله همچنان کشاورزی می کند

"بهاگاوانت پادتی" با بیش از 109 سال سن معتقد است راز طول عمر و سلامتی او در چنین سنی تنها و تنها کشاورزی است و این ارتباط او با زمین چنین حال خوبی را برایش ایجاد کرده است.
او می گوید :من یک پیرمرد 109 ساله نیستم بلکه جوان 109 ساله هستم ؛ من کاملا از لحاظ جسمی و روحی سالم و هیچ مشکلی ندارم فقط تنها مشکل شنوایی است که بالا بودن سن مرا فاش می کند.
شغل کشاورزی از پدرم به من به ارث رسیده است و هرگز از آن خسته نمی شوم.
این پیرمرد 109 ساله در سن نوجوانی ازدواج کرده و صاحب 12 فرزند شده است ؛ 3 فرزند او در سن نوجوانی از دنیا رفته اند و هم اکنون او 9 فرزند 5 دختر و 4 پسر دارد.
سن فرزندانش 75 تا 85 سال است.
"پادتی" می گوید :بعد از آنکه پسرانم هرکدام برای ادامه زندگی به جایی رفتند تصمیم گرفتم به روستای پدری ام بازگردم و زمین هایی که به من ارث رسیده بود را آباد سازم ، از همان زمان شروع به کشاورزی کردم و احساس کردم روز به روز جوان تر و سرحال تر شدم.
اگر تغذیه ی من برای شما سوال است باید بگویم نارگیل و شکر زرد خوردنی های مورد علاقه من هستند و احساس می کنم میوه نارگیل یکی از دلایل سلامتی و طول عمر من بوده است.
همسایگان این مرد می گویند که او مردی قوی و سالم است و گاهی برای ما هم قابل باور نیست که 109 سال سن داشته باشد ، به تنهایی با گاوش زمین را شخم می زند و تمام کارهای کشاورزی مزرعه اش را انجام می دهد فقط گاهی نوه ی دختری اش به او کمک می کند.
پیرمرد 109 ساله

پیرمرد 109 ساله با کشاورزی سالم و سرحال مانده است

سلامت و قدرت باورنکردنی پیرمرد 109 ساله + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف