نمناک ورزشفوتبال ضرب و شتم زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید
پیروزی رئال مادرید ، کتک کاری زن و شوهر
پیروزی رئال مادرید مقابل بارسلونا موجب خشم یک مرد عربستانی شد و همسرش را که طرفدار رئال بود به باد کتک گرفت.

از هم پاشیدن یک خانواده به خاطر پیروزی رئال مادرید

تعصبات بیجا، یک خانواده عربستانی را از هم پاشید. رسانه های محلی گزارش دادند که اخیرا یک زن 20 ساله عربستانی که از سوی همسرش به خاطر پیروزی رئال مادرید در ال کلاسیکو مورد ضرب و شتم قرار گرفته، درخواست طلاق داده است.
ماجرا به دیدار بارسلونا و رئال مادرید برمی گردد - که احتمالا بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا بوده - که کهکشانی ها موفق شدند رقیب دیرینه شان را شکست بدهند. یک زوج عربستانی جوان که اتفاقا خیلی هم فوتبالی بوده اند، در کنار یکدیگر بازی را تماشا می کردند. مرد خانه هوادار بارسلونا بوده و همسرش یک رئال مادریدی دو آتیشه. او پس از پیروزی رئال مادرید، خوشحالی بی حد و حصری انجام می دهد و هر بار نام کریستیانو رونالدو را فریاد می زند. ماجرا را از زبان دوست این خانم بخوانید:

 پیروزی رئال مادرید

ماجرای دعوای زن و شوهر به خاطر فوتبال

او شروع کرد به بالا و پایین پریدن در جای جای خانه و نام رونالدو را درست جلوی شوهرش فریاد می زد. او هم این اقدام همسرش را یک توهین به خودش تلقی کرد و در حالی که از باخت تیم محبوبش عصبانی بود و نمی توانست رفتار همسرش را تحمل کند، ابتدا به صورت لفظی چندین ناسزا به او می گوید و سپس کتکش می زند.
به دنبال این رفتار، این خانم به خانه والدینش برمی گردد و فردای همان روز، تقاضای طلاق می دهد. این داستان خیلی زود در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و البته تعجب همگان را از رفتار مرد به دنبال داشت.

ضرب و شتم زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید

ضرب و شتم زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از طرفداری/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف