نمناک ورزشگوناگون پیروزی قاطع تیم کشتی ایران مقابل آمریکا
تیم ملی کشتی ایران در رقابتی سه جانبه در گرند سنترال نیویورک با نتیجه مقتدرانه 6 بر یک توانست مقابل آمریکا به پیروزی دست یابد. این مسابقات نمادین با عنوان نبرد روی ریل برای حفظ کشتی در المپیک برگزار شد.

مسابقه نمادین  نبرد روی ریل عنوانی بود برای حفظ کشتی در مسابقات المپیک و با حضور سه کشور ایران، آمریکا و روسیه در گرند سنترال نیویورک برگزار شد.
در این مسابقات تیم ملی ایران توانست با اقتدار کامل 6 بر یک تیم ملی آمریکا را در خاک خود مغلوب کند.
در این مبارزه که در ایستگاه قطار تاریخی گرند سنترال نیویورک برگزار شد، در وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی در سه تایم (0-1، 1-0 و 5-1) مقابل اوبه بلانک به پیروزی رسید.
در وزن 60 کیلوگرم هم مسعود اسماعیل پور مقابل ریس هامفری به راحتی به برتری 7 بر صفر (1-0 و 6-0) رسید. اسماعیل پور در حالی این برد را رقم زد که فدراسیون کشتی اعلام کرده بود وی به دلیل بیماری این دیدار را از دست می دهد.
در وزن 66 کیلوگرم نیز مهدی تقوی سومین شکست را در نیویورک به آمریکایی ها تحمیل کرد. او موفق شد کلن راسل را 5 بر یک (3-1 و 2-0) مغلوب سازد.
در وزن 74 کیلوگرم میزبان صاحب اولین برد خود شد و حسن طهماسبی برابر کایل دیک تن به شکست 3 بر صفر(2-0 کلینچ و 1-0 کلینچ) داد.
در وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری پیروزی تیم ملی ایران مقابل آمریکا را قطعی کرد. لشگری 2 بر صفر کیت گیوین را برد تا ایران در خاک آمریکا این تیم را شکست دهد.
در وزن 96 کیلوگرم حامد تاتاری موفق شد 4 بر یک (3-1 و 1-0) دی جی برگمن را مغلوب سازد و در وزن 120 کیلوگرم کمیل قاسمی ششمین برد ایران را مقابل آمریکا بدست آورد. قاسمی موفق شد ترول دلاگنف را در دو تایم (1-1 و 1-0) مغلوب کند.

پیروزی قاطع تیم کشتی ایران مقابل آمریکا

پیروزی قاطع تیم کشتی ایران مقابل آمریکا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از varzesh3.com
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف