نمناک ورزشگوناگون پیروزی مقتدرانه سن آنتونیو در مقابل اوکلاهاما
سن آنتونیو ، سن آنتونیو اسپرز
لامارکوس آلدریج 38 امتیاز به دست آورد تا سن آنتونیو با نتیجه قاطع 124-92 اوکلاهاما را شکست دهد. آنها هرگز در بازی اول مرحله نیمه نهایی شکست نخورده اند.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395

پیروزی مقتدرانه سن آنتونیو در مقابل اوکلاهاما

مطابق انتظار، سن آنتونیو در خانه و در مقابل دیدگان هواداران پرشورش حریف خود را با تمام ستارگانش در هم کوبید. بازیکنان اسپرز که در تمام طول این فصل تنها یک بار (مقابل رکورد شکنان گلدن استیت) در سن آنتونیو شکست خورده بودند توانستند در یک نمایش زیبا تاندر را در سه کوارتر پیاپی و با نتایج 43-20، 30-20 و 32-26 شکست دهند. گرگ پوپوویچ، مربی سن آنتونیو که تیمش 39 امتیاز از حریف پیش افتاده بود در کوارتر چهارم به ترکیب اصلی استراحت داد تا ستاره هایش برای بازی دوم که دوشنبه (بامداد سه شنبه به وقت ایران) برگذار می شود آماده باشند. نتیجه این کوارتر 19-26 به نفع اوکلاهاما شد.

کاوی لئونارد ظرف 22 دقیقه، 25 امتیاز، 5 ریباند و 5 پاس گل به نام خود ثبت کرد. آلدریج موفق شد از 23 پرتاب خود، 18 تا را وارد سبد کند. لئونارد و آلدریج تنها در نیمه اول مسابقه 45 امتیاز برای اسپرز کسب کردند. این رقم 4 امتیاز بالاتر از امتیازاتی بود که کل بازیکنان اوکلاهاما در این مقطع به دست آوردند.

سرجی ایباکا 19 امتیاز و 2 ریباند برای تاندر ثبت کرد. کوین دورانت و راسل وستبروک، فوق ستاره های اوکلاهاما در این دیدار به ترتیب 16 و 14 امتیاز برای تیمشان به دست آوردند.

مسابقات بسکتبال

با این نتیجه، اسپرز با ثبت 124 امتیاز، بیشترین امتیاز مرحله پُست سیزن (که به دور پلی آف گفته می شود) در این فصل را مقابل اوکلاهاما به دست آورد. آن ها در این بازی 39 پاس گل برای یکدیگر ارسال کردند. رقمی که بیشتر از تعداد پرتاب های گل شده بازیکنان اوکلاهاما در جریان بازی بود (35)

سن آنتونیو در کوارتر اول آمار خیره کننده 82% پرتاب گل شده را ثبت کرد که شامل 3 پرتاب موفق 3 امتیازی از 4 تلاششان بود. در انتهای این بازه آن ها 23 امتیاز از رقیب خود پیش افتادند. بازیکنان اسپرز با احاطه کردن و تحت فشار گذاشتن بازیکنان حریف توسط چندین مدافع موفق شدند 6 بار پرتاب های بازیکنان تاندر را بلاک کنند.

تنها نگرانی سن آنتونیویی ها لحظه ای به وجود آمد که در ابتدای بازی کاوی لئونارد پس از ثبت یک اسلم دانک زیبا به شکل بدی روی زمین فرود آمد و پشت پای چپش را گرفت. پوپوویچ روی خط کناری آمد و شرایط او را برای ادامه بازی پرسید. در ادامه، کاوی پاسخ پوپوویچ را به بهترین شکل داد. او 10 پرتاب از 13 پرتاب خود در جریان بازی را وارد سبد کرد. لئونارد در تمام طول مسابقه تنها یک بار توپ را از دست داد و آن هم زمانی بود که وستبروک و دورانت به طور هم زمان او را تحت فشار گذاشتند.

بسکتبال

در تمام طول مسابقه، بازیکنان اسپرز پرتحرک تر، پرانرژی تر و با انگیزه تر نشان دادند و مزد تلاششان را با این برتری قابل توجه گرفتند. هر چند شکست دادن آنها در خاک ایالت تگزاس هرگز برای هیچ تیمی ساده نبوده.

به این ترتیب سن آنتونیو اولین بازی از مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب را با پیروزی پشت سر گذاشت تا همچنان برای مدعیان عنوان قهرمانی خط و نشان بکشد.

آمار تیمی سن آنتونیو - اوکلاهاما
تیمکل پرتاب هاپرتاب های 3 امتیازیریباندتوپ رباییبلاکخطای فردیامتیاز
اسپرز60.7% (51 از 84)60% (9 از 15)4351016124
تاندر41.2% (35 از 85)26.1% (6 از 23)38621392

 

بهترین بازیکن اسپرز: لامارکوس آلدریج با کسب 38 امتیاز، 6 ریباند، 1 پاس گل و 2 بلاک

بهترین بازیکن تاندر: سرجی ایباکا با کسب 19 امتیاز، 2 ریباند و 1 توپ ربایی 

پیروزی مقتدرانه سن آنتونیو در مقابل اوکلاهاما

پیروزی مقتدرانه سن آنتونیو در مقابل اوکلاهاما
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از طرفداری/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف