نمناک دنیای مدگوناگون پیرزن 95 مدلینگ مشهور اینترنت شد + تصاویر
پیر مدلینگ ، پیرترین مدل زن جهان
مادربزرگ علاقه مند به فعالیت در دنیای مد در آستانه 100 سالگی بعد از یک تست ساده تبدیل به یکی از پیرترین مدلینگ های مشهور دنیا شد.

مادربزرگ 95 ساله پیرترین مدلینگ مشهور اینترنت شد

اغلب مدلینگ ها از میانه دختران و پسران جوان انتخاب می شوند تا بتوانند برخی از قابلیت های مدنظر در این رشته را داشته باشد اما این دلیل مناسبی برای منصرف شدن پیرزن پرانرژی داستان ما از ادامه فعالیت خود نیست و او همچنان به کارش ادامه می دهد.

مدلینگ 95 ساله پیرزن علاقه مند به مد و لباس

"ارنی"95 ساله به عنوان یکی از مدلینگ های مشهور در فضای مجازی شناخته می شود .پیرزنی که در آستانه 100 سالگی همچنان میرو و علائق دوران جوانی خود را حفظ کرده است و از این کار لذت می برد.

 او برای اولین بار به عنوان مدلینگ یکی از فروشگاه های نه چندان مطرح لباس و پوشاک در "وینا" فعالیت و تصاویری از خود منتشر کرد و با گذشت مدت کوتاهی با ایجاد تغییراتی خلاقانه یکی از مدلینگ های مشهور پایتخت "آستریا" شد.

پیر مدلینگ

عکس پیرزن 95 ساله مدلینگ

مادربزرگ مدلینگ حالا به یکی از چهره های مشهور در شهر و کشور خود تبدیل شده است ،مادربزرگی که در فضای مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرد و طرفدارانی دارد.

تصاویر نشان می دهند که او چگونه از استایل و سبکی متفاوت ای برای تبلیغ لباس و پوشاک دیگر استفاده کند

کارفرمایان فروشگاه مارکوس استراسر و هلموت Rutner برای اولین بار این مادربزرگ مدلینگ را زمانی که برای گردش به همراه سگش به پارک رفته بود دیدند و متوجه توانایی او شده و او را تبدیل به یک ستاره کردند.

پیر مدلینگ

پیر مدلینگ

تصاویر مادربزرگ 95 ساله یکی از پیرترین مدلینگ های لباس در دنیا

پیرزن 95 مدلینگ مشهور اینترنت شد + تصاویر

پیرزن 95 مدلینگ مشهور اینترنت شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : دنیا مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف