دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون دختران دنیا به این پلیس پیشنهاد ازدواج دادند+ تصاویر
پیشنهاد ازدواج ، پلیس مهربان
پس از انتشار تصاویری یک پلیس دانمارکی در کنار یک دختر پناهجوی سوری در این کشور دختران از تمام دنیا پیشنهاد ازدواج برای این مامور پلیس ارسال کردند.
بازدید : 20,413 نفر

پیشنهاد ازدواج به یک پلیس

پس از انتشار تصویر یک پلیس دانمارکی که با یک دختربچه پناهجوی سوریه ای به مهربانی بازی می کند، از سراسر جهان ده ها پیشنهاد ازدواج به سوی او روانه شده است.
خبرگزاری «دوغان» ترکیه (DHA) نوشت:ماجرا از این قرار است که در اتوبانی مرزی بین آلمان و دانمارک، یک پلیس دانمارکی با یک اتوبوس حامل پناهجویان سوری برخورد می کنند که بصورت غیرقانونی وارد حریم مرزی دانمارک شده اند.

 مامور پلیس

مامور پلیس که دختران به او پیشنهاد ازدواج دادند

پلیس دانمارک دو گزینه برای این پناهجویان که سوار بر اتوبوس عازم سوئد بودند قرار می دهد:به دلیل بسته بودن اتوبان به روی پناهجویان یا از دانمارک درخواست پناهجویی کنند یا به خاک آلمان بازگردند.
اما در این میان یک دختر بازیگوش سوری، پلیس را به بازی «گل یا پوچ» دعوت می کند و پلیس دانمارکی نیز با مهربانی با این دختربچه پناهجو بازی می کند. تصویر این پلیس برای نخستین بار در روزنامه «BT» دانمارک منتشر شد.

 مامور پلیس

مامور پلیس
ابراز احساسات مامور پلیس دانمارکی در برابر دختر بچه پناهنده سوری
 

انتشار این تصویر در شبکه های اجتماعی موجی از واکنش های احساسی را از سراسر جهان سبب شده است. بسیاری از زنان و دختران از سرتاسر جهان با گذاشتن نظرات زیر عکس ها و ارسال ایمیل به پلیس دانمارک و روزنامه «BT» به این پلیس دانمارکی مهربان تقاضای ازدواج داده اند و بسیاری نیز از رفتار مهربانانه او با پناهجوی سوری تمجید کرده اند.
بر اساس این گزارش، هنوز نام این پلیس دانمارکی افشا نشده است.

دختران دنیا به این پلیس پیشنهاد ازدواج دادند+ تصاویر

دختران دنیا به این پلیس پیشنهاد ازدواج دادند+ تصاویر
4.7116
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 108 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف