دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها پیشنهاد ازدواج 44 هزار دختر به یک پسر! + عکس
پیشنهاد ازدواج ، تجاسوی یاداو پسر مشهور هندی
هزاران دختر با ارسال عکس و مشخصات خود پیشنهاد ازدواجشان را در تلگرام یکی از سیاستمداران هند ثبت کردند ، علاقه دختران به این پسر جوان رقابت چندین هزار نفری در فضای مجازی ایجاد کرده است.
بازدید : 6,696 نفر

پسر هندی که 44 هزار پیشنهاد ازدواج در تلگرام دریافت کرد

وقتی ماجرای خواستگاری مطرح می شود اکثرا پسرها هستند که پیشنهاد ازدواج را عنوان می کنند اما گاهی شرایط تغییر کرده و ویژگی های منحصربه فرد پسری دختران را در این امر پیش قدم می سازد. یکی از سیاستمداران هندی چندین هزار پیشنهاد ازدواج از سوی دختران کشورش دریافت کرده است. در این پیشنهادها که از طریق شبکه های مجازی برای وی ارسال شده، دختران اطلاعات شخصی خود از جمله عکس شان را فرستاده و برای ازدواج با او بشدت ابراز علاقه کرده اند.

پیشنهاد ازدواج

پیشنهاد ازدواج 44 هزار دختر هندی به تجاسوی یاداو

پیشنهاد ازدواج 44 هزار دختر هندی در تلگرام تجاسوی یاداو

44 هزار دختر هندی رقیب عشقی هم شده اند و برای ازدواج با یک پسر هندی از طریق تلگرام از وی خواستگاری کرده اند.

در این پیشنهادها که از طریق تلگرام برای وی ارسال شده، دختران اطلاعات شخصی خود از جمله عکس شان را فرستاده و برای ازدواج با او بشدت ابراز علاقه کرده اند. «تجاسوی یاداو» که از سیاستمداران ایالت «بیهار»، بازیکن کریکت و فرزند یکی از سیاستمداران سرشناس هند است به خبرنگاران گفته:با دیدن این همه پیشنهاد شوکه شده است. پسر جوان که در این باره گفته:چنین پیشنهادهایی می تواند او را هنگام ازدواج با دردسرهای جدی روبه روکند.

پیشنهاد ازدواج 44 هزار دختر به یک پسر! + عکس

پیشنهاد ازدواج 44 هزار دختر به یک پسر! + عکس
2.617
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف