نمناک اخباراقتصاد پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
حقوق بازنشستگان ، حقوق بازنشستگان 95
پیشنهاد افزایش میزان حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران برای رسیدگی به دولت ارائه شد.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1395

پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

عبدالرحمان تاج الدین در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان افزود :پیش بینی ما این است که این پیشنهاد امروز در دستور کار دولت باشد.

 وی به نرخ تورم اعلام شده در کشور اشاره کرد و اظهار داشت :پیشنهاد افزایش حقوق از سوی این سازمان فراتر از نرخ تورم اعلامی است و پس از تصویب اطلاع رسانی می شود.

 وی تاکید کرد:اگر چه افزایش حقوق پیشنهادی نخواهد توانست تامین کننده هزینه های مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان باشد، ولی سازمان تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا این افزایش متناسب و فراتر از نرخ تورم باشد.

 تاج الدین با اشاره به مطرح شدن موضوع محاسبه مستمری بازنشستگی بر اساس ٥ سال آخر خدمت، خاطرنشان کرد:مبنای پرداخت مستمری بازنشستگی بر اساس میانگین پرداخت حق بیمه در 2 سال آخر خدمت است.

 معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد:چنین موضوعی دراحکام برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور مطرح نیست و چنین موضوعی صحت ندارد.

 وی ادامه داد :طبق قانون میانگین 2 سال پایانی است اما در قالب برنامه پنجم توسعه حکمی آمده است،اگر به صورت غیرمتعارفی حقوق فرد افزایش پیدا کند در آن صورت میزان پرداخت حق بیمه در طول پنج سال ملاک محاسبه بازنشستگی قرار می گیرد.

 وی همچنین بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی را حدود 100 هزار میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد:این بدهی متعلق به این دولت نیست و از انباشت بدهی هایی است که در دولت های گذشته به وجود آمده و به این رقم رسیده است.

 تاج الدین تصریح کرد :سعی بر این است با هماهنگی دولت، سازمان برنامه ریزی و مجلس شورای اسلامی در قالب احکام برنامه ششم توسعه کشور بخشی از این بدهی ها حل شود.

در این آیین محمد اخلاقی به عنوان مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان سمنان معرفی شد.

پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 124
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 68 56
نظر کاربران
Sh

Sh

با سلام واقعا حقوق مستمری بگیران کمه با ماهی ۸۰۰تومن نمیشه یه زندگیو چرخوند لطفا یکم به مستمری بگیران که همسراشون فوت شدن و جز این حقوق هیچ جیزی ندارن یه نگاهی هم کنین خودتون فک کنین تو این گرونی با داشتن دانش اموز واقعا نمیشه کاری کرد نا با سیلی صورت خودمونو سرخ نگه میداریم چاره ایی نداریم مسئولین لطفا یکم به فکر ماها باشین

پاسخ دادن 20 5
ناشناس

ناشناس

با سلام من زنی هستم با یه بچه ای که مدرسه میره و همسرم فوت کرده و راننده بود و بیمه تامین اجتماعی هستیم بنظر شما با ماهی 800 تومن میتوان چرخه ی زندگی رو چرخوند لطفا رسیدگی کنید

پاسخ دادن 11 2
هانی

هانی

با سلام پدر من با داشتن 65 سال و از کار افتادگی با ماهیانه 370 واقعا زندگی ب سختی اداره میکنه مسووولان شما رو ب خدا خودتون بزارید ب جای این مستمری بگیران بدبخت ..ی فکری کنید

پاسخ دادن 8 2
میثم

میثم

۳۷۰دبگه نداشتیم!،!

پاسخ دادن 1 0
مم

مم

سلام خسته نباشید تراخدا به حقوق مستمربگیران رسیدگی فرماییدباین گرانی وتورم نمیشه بااین حقوق زندگی روچرخوند ازیک طرف بیمارخاص هستم وازطرفی مسناجر چطور باین حقوق زندگی کنیم تورم وگرانی راپایین بیاورین تاهمه بتون بطورمساوی زندگی کنن ما افزایش حقوق میخواهیم نهرانی وتورم.

پاسخ دادن 6 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف