نمناک ورزشگوناگون جواب رد فدراسیون به پیشنهاد بازی ایران و بارسلونا!
بازی ایران بارسلونا ، بارسلونا
ایران می توانست با بارسلونا در ورزشگاه آزادی دیدار دوستانه ای برگزار کند اما به خاطر گران بودن بلیت مسابقه، از این کار منصرف شد!

مسئولان شرکت برگزار کننده بازی دوستانه ایران و سوئد در استکهلم، به مسئولان فدراسیون فوتبال پیشنهاد دادند که بارسلونا را به ایران بیاورند و بازی دوستانه ای با ایران ترتیب دهند. مسئول هماهنگی بازی ها در این باره گفت:«سفر بارسلونا به تهران یک روزه خواهد بود. آن ها صبح وارد تهران می شوند و پس از انجام بازی هم سریعاً ایران را ترک می کنند اما این سفر هزینه نسبتاً سنگینی خواهد داشت.»
بارسلونا برای انجام چنین سفری پیشنهاد 3 میلیون دلاری داد، رقمی که برای ایران بسیار سنگین است. مسئولان آن شرکت توضیح دادند که با انجام کارهای تبلیغاتی و فروش بلیت به راحتی هزینه سفر بارسا به تهران تأمین می شود و فدراسیون می تواند پول اضافه ای هم به جیب بزند اما مشخص شد آن ها ایده آل فکر می کنند چون به دنبال فروش بلیت 41 دلاری هستند.
 

بازیکنان بارسلونا


آن ها اعتقاد داشتند مثل بازی های اروپایی، اگر بلیت با این رقم فروخته شود، ایران علاوه بر اینکه هزینه های سفر بارسا را تأمین می کند رقمی نزدیک به یک میلیون دلار هم کاسب خواهد شد اما مسئولان فدراسیون گفتند به هیچ وجه ایرانی ها حاضر نیستند برای تماشای یک مسابقه 41 دلار (نزدیک به 131 هزار تومان) پرداخت کنند، حتی برای تماشای بازی بارسلونا.
از سویی ایران با مشکل حق پخش هم روبه رو است و طرفین برای توافق در این زمینه به مشکل می خورند. بدین ترتیب، پیشنهاد بازی با بارسلونا از سوی مسئولان فدراسیون رد شد.
مدت هاست برای آمدن تیم های خوب به ایران مشکل وجود دارد. آخرین بار تیم قدرتمند آلمان به تهران آمد که آن مسابقه همه جوره برای ایران خوب بود.

جواب رد فدراسیون به پیشنهاد بازی ایران و بارسلونا!

جواب رد فدراسیون به پیشنهاد بازی ایران و بارسلونا!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرورزشی - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف