نمناک ورزشفوتبال پیشنهاد 700 هزار یوروئی به کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد ، باشگاه پائوک
باشگاه پائوک تسالونیکی جهت عقد قرارداد با کریم انصاری فرد ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس حاضر است دستمزد سالیانه 700 هزار یورویی پرداخت کند.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

پائوک برای بدست آوردن کریم انصاری فرد بسیار نزدیک شده

سایت نوااسپرت یونان با انتشار مطلبی از نزدیک شدن باشگاه پائوک تسالونیکی جهت عقد قرارداد با کریم انصاری فرد ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس خبر داد.

موضوع انتقال کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس همچنان یکی از اخبار مهم ماه ژانویه رسانه های ورزشی یونان است.

در حالی که انصاری فرد با نوع شادی خود پس از گلزنی به تیم ایانینا برای ماندن در پانیونیوس ابراز علاقه کرده بود اما سایت نوااسپرت یونان نوشته است:به نظر می رسد باشگاه پائوک برای به دست آوردن انصاری فرد بسیار نزدیک شده و و همه چیز نشان می دهد که سران این باشگاه توانستند او را برای پیوستن به این تیم متقاعد کنند.

 

کریم انصاری فرد

دستمزد پیشنهادی به کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد

باشگاه پائوک به دنبال جذب کریم انصاری فرد

این رسانه یونانی در ادامه خبر خود آورده است:همه چیز در 24 ساعت آینده و با تصمیم مهم کریم انصاری فرد مشخص خواهد شد. پانیونیوس ابتدا می خواهد روی بازی هفته چهاردهم سوپر لیگ یونان برابر پانتولیکوس تمرکز کند و سپس پاسخی از انصاری فرد جهت روشن کردن آینده اش دریافت نماید. صدور رضایت نامه این بازیکن درآمد 400 هزار یورویی برای پانیونیوس به همراه خواهد داشت و در صورت عدم انتقال شاید توافقی برای دریافت این مبلغ پس از پایان قراردادش در تابستان سال آینده شود.

در این میان باشگاه پائوک برای انتقال کریم انصاری فرد در شرایط کنونی حاضر است دستمزد سالیانه 700 هزار یورویی پرداخت کند.

پیشنهاد 700 هزار یوروئی به کریم انصاری فرد

پیشنهاد 700 هزار یوروئی به کریم انصاری فرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف