نمناک ورزشفوتبال پیشنهاد قابل توجه ژاپنی ها به کی روش
کارلوس کی روش ، کی روش
فدراسیون فوتبال ژاپن مبلغ قابل توجه ای را به کارلوس کی روش پیشنهاد کرد است که می تواند از آن به عنوان اهرم فشار بر مسئولان تیم ملی ایران استفاده کند.
بازدید : 3,245 نفر

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران که نتیجه مطلوبی از مسابقات جام ملت های آسیا برای فوتبال ایران بدست نیاورد با پیشنهاد قابل توجه ژاپنی ها مواجه شده است که می تواند بر ماندن او در تیم ملی ایران تاثیر گذارد.

اما غرامت جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران چقدر است و در صورت جدایی او چه اتفاقی خواهد افتاد؟
 
کارلوس کی روش
 
 قرارداد بسته شده، دو حالت وجود دارد ؛ اگر فدراسیون فوتبال خواهان ادامه همکاری نشود و اگر کی روش بخواهد به این همکاری پایان دهد. در حال حاضر کی روش با پیشنهاد ژاپن روبه رو است و به نظر می رسد می تواند از این پیشنهاد، به عنوان اهرم فشار استفاده کند.
کارلوس برای ادامه همکاری شرایط خود را گفته و منتظر پاسخ کفاشیان است ؛ یعنی فعلاً توپ در زمین فدراسیون چرخ می خورد. او دو خواسته اصلی دارد ؛ اول ترمیم زمین کمپ و دوم تعیین برنامه های تیم ملی پس از فروردین ماه.
در این مرحله از قرارداد، غرامت برای هر دو طرف یکسان است. اگر کی روش تمایل به همکاری نداشته باشد باید 700 هزار یورو پرداخت کند و اگر فدراسیون هم نخواهد، باید همین غرامت را پرداخت کند.
فعلاً یورو نزدیک به 3900 تومان است و با این قیمت، غرامت 2 میلیارد و 730 میلیون تومان خواهد بود. البته برای فدراسیون غرامت اینقدر سنگین است چرا که در کشور کی روش، یورو اینقدر بالا نیست!
میزان غرامت با توجه به رقم حقوق کی روش تعیین شده است. دو طرف در قرارداد ذکر کرده اند که اگر بعد از جام ملت ها به همکاری پایان دهند هر یک از طرفین فسخ کننده، باید معادل دو قسط از قرارداد کارلوس را پرداخت کنند.
کی روش سالانه یک میلیون و 400 هزار یورو حقوق می گیرد که این حقوق در 4 قسط تقسیم بندی شده است ؛ یعنی هر سه ماه یا هر قسط 350 هزار یورو. مجموع دو قسط حقوق او می شود 700 هزار یورو که این همان مبلغ غرامت خواهد بود.
پیشنهاد ژاپنی ها به کی روش؛ 1.6 میلیون یورو در سال
فهرست بلندبالای گزینه های کمیته فنی فدراسیون فوتبال ژاپن روز به روز کوتاه تر می شود و به این ترتیب شانس حضور کی روش روی نیمکت این تیم افزایش می یابد.
جالب اینکه روز گذشته سایت یاهو در نسخه ژاپنی خود از مبلغ پیشنهادی فدراسیون فوتبال ژاپن به کی روش نیز پرده برداشته و مدعی شده که مبلغ پیشنهادی ژاپنی ها به کی روش برای قرارداد یک ساله 200 میلیون ین برابر با 1.6 میلیون یورو خواهد بود.
فدراسیون فوتبال ژاپن اعلام کرده که در صورت توافق با مربی و امضا قرارداد یک ساله، در صورت رضایت از عملکرد وی پس از پیان یک سال،قراردادشان را تمدید خواهد کرد.

پیشنهاد قابل توجه ژاپنی ها به کی روش

پیشنهاد قابل توجه ژاپنی ها به کی روش
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از جام ورزشی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف