نمناک ورزشفوتبال پیشنهاد نجومی چینی ها به محمد انصاری مدافع پرسپولیس
محمد انصاری ، جذب محمد انصاری مدافع ملی پوش پرسپولیس
تیمی از لیگ برتر چین خواهان جذب محمد انصاری مدافع ملی پوش پرسپولیس است و پیشنهادی یک میلیون دلاری داده اند.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395

احتمال انتقال محمد انصاری به لیگ چین ضعیف تر شده

یک تیم از لیگ برتر چین خواهان جذب محمد انصاری مدافع ملی پوش پرسپولیس است و برای دریافت رضایت نامه این بازیکن پیشنهاد خود را از 500 هزار دلار به 800 هزار دلار و سپس به یک میلیون دلار افزایش داده است.
مسئولان باشگاه پرسپولیس به پیشنهادهای قبلی پاسخ منفی دادند اما با توجه به پیشنهاد جدید و یک میلیون دلاری اعلام کرده اند در نقل و انتقالات زمستانی پاسخ نهایی خود را ارائه خواهند کرد.
پرسپولیس هنوز مدافع جدیدی به جای انصاری جذب نکرده اما با یک مدافع کره ای مذاکراتی داشته است. با این وجود اولویت اصلی مسئولان باشگاه همچنان محمد انصاری است. طرف چینی اعلام کرده تا نقل و انتقالات زمستانی نمی تواند منتظر بماند و همین مسئله احتمال انتقال را ضعیف تر کرده است.
طی روزهای گذشته دو ایجنت ایرانی پیشنهادهای خود برای انتقال انصاری به این تیم چینی را به باشگاه ارائه کرده اند. انتقال یک میلیون دلاری انصاری با توجه به افزایش نرخ دلار درآمدی نزدیک به چهار میلیارد تومان را برای پرسپولیس ایجاد خواهد کرد.

محمد انصاری

پیشنهادی نجومی برای انتقال محمد انصاری

مسئولان باشگاه فقط در صورت جذب مدافع شش دانگ ایرانی یا خارجی با جدایی انصاری موافقت خواهند کرد، البته آنها با توجه به قطعی شدن جدایی نوراللهی و جدی تر شدن احتمال جدایی عالیشاه نگران انتقادات هواداران و خالی شدن ترکیب دفاعی تیم هم هستند.

نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس صراحتا مخالفت خود با این انتقال را اعلام کرده و گفته من مخالفم اما سیاست و نظر باشگاه بحثی جداگانه است.

نکته جالب این است این پیشنهاد از 300 هزار دلار آغاز شده و با مخالفت های پی در پی پرسپولیس تا این مبلغ وسوسه کننده افزایش پیدا کرده و آن طور که از برخی منابع شنیدیم تا رقم سرسام آور 1،2 میلیون دلار هم بالا رفته است.

پیشنهاد نجومی چینی ها به محمد انصاری مدافع پرسپولیس

پیشنهاد نجومی چینی ها به محمد انصاری مدافع پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از نود/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف