دونالد ترامپ

2 پیشگویی مهم و عجیب درباره دونالد ترامپ

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1396کد مطلب : 47308تعداد نظرات : 1 نظر
روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، گفت وگویی جنجالی را با «رونالد وینمان»، تاریخ نگار برجسته آمریکایی، ترتیب داد که در آن او گفت «دونالد ترامپ» در چند هفته آینده مجبور به استعفا خواهد شد.

پیشگویی های جالب درباره آینده دونالد ترامپ

به گفته او، در بهترین حالت عمر ریاست جمهوری او فراتر از شش ماه نخواهد رفت. وینمان که در دانشگاه فلوریدا تدریس می کند، می گوید:«اگر ترامپ در چند هفته استعفا ندهد به احتمال زیاد کنگره او را مجبور به کناره گیری خواهد کرد». او در سخنانش به صراحت گفت:«دوران ترامپ از همان ١٩٩ روز دوران «جیمز گارفیلد»، رئیس جمهور اسبق آمریکا، فراتر نخواهد رفت که در سال ١٨٨١ ترور شد». به اعتقاد او، دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان از رفتار ترامپ ناراضی و سرخورده شده اند. زبان نامناسب او به خصوص وقتی در اماکن عمومی صحبت می کند یا اظهاراتش وقتی در توییتر پیام می گذارد و نیز بی ثباتی ذاتی و درونی شخصیت او همه را کلافه کرده است.
این روزنامه در گزارش دیگری که پایگاه اینترنتی «عربی ٢١» هم آن را بازنشر داد، نوشت:باوجود اینکه برخی تصور می کنند استعفا تنها راه برای پایان دادن به دوره ترامپ است، اما بند چهارم اصلاح قانون اساسی آمریکا ماده ٢٥ که در سال ١٩٦٧ به تصویب رسید، راه حل دیگری را برای برکناری او دراختیار می گذارد. به نوشته این روزنامه، خلاف متن پیشین قانون اساسی که باید خیانت یک رئیس جمهور به آمریکا یا دریافت رشوه از سوی او به اثبات رسیده باشد، طبق اصلاحات جدید، معاون رئیس جمهور و اکثریت وزرای دولتش می توانند نامه ای را به ریاست دو مجلس سنا و نمایندگان بفرستند و به آنها ابلاغ کنند که به قدرت ریاست جمهوری برای انجام وظایفش به صورت کامل اطمینان ندارند. در این حالت معاون رئیس جمهور به جای او مسئولیت ها را برعهده خواهد گرفت. برای من موضوع وقتی جالب تر شد که دیدم در پایگاه اینترنتی روزنامه اسرائیلی «معاریو» نیز تحلیلی درباره رئیس جمهور آمریکا ارائه شده و این احتمال را مطرح می کند ترامپ به دلیل جرائمی که مرتکب شده، به خصوص ارتباطش با روسیه سرانجام به زندان خواهد افتاد.

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ تا چند هفته آینده استعفا خواهد داد

در این تحلیل آمده بود که دستگاه های اطلاعاتی آمریکا علیه او اع لام جنگ کرده اند و به طوری تلویحی گفته بود این دستگاه ها اطلاعات زیاد و دردسرسازی را از ترامپ دارند. مشکلات دولت ترامپ به نوشته این روزنامه صرفا به «مایکل فلین»، مشاور امنیت ملی، محدود نمی شود که به دلیل داشتن ارتباط با روسیه از کار برکنار شد. این روزنامه حتی احتمال آن را مطرح می کند که مقابله بین ترامپ و مجموع نهادهای اطلاعاتی آمریکا به جایی رسیده که آنها مشغول تهیه دلایل و مدارکی هستند تا او را به جرم خیانت محکوم کنند. این مقاله در پایان نتیجه گرفته بود که «اگر او نتواند راهی برای تفاهم با دستگاه های اطلاعاتی آمریکا پیدا کند سرانجامش زندان خواهد بود». اما آن چیزی که بیشتر حیرت مرا برانگیخت این بود که برخلاف کشورهای غربی و اروپایی که به خصوص نخبگانشان هیچ استقبالی از این رئیس جمهور عجیب وغریب و حضورش در کاخ سفید نمی کنند و حتی او را به اشکال گوناگون به تمسخر می گیرند، نادانش می خوانند یا در رسانه های عمومی به او حمله می کنند، کشورهای عرب به شدت از او استقبال می کنند. یکی از این نمونه ها گفت وگویی بود که کانال یک تلویزیون مصر آن را با یک استاد فلسفه مصری که در غرب زندگی می کند ترتیب داده بود و او گفت خداوند او (یعنی ترامپ) را فرستاد تا تمدن بشری را از شر خلافت اسلامی!! نجات دهد. به عبارتی دیگر، درحالی که بسیاری از نخبگان غربی این مرد را مصیبتی برای ارزش ها و سیاست آمریکا می دانند، برخی در کشورهای عربی- و همچنین اسرائیل- او را هدیه ای آسمانی و یک نعمت تلقی می کنند. بگذریم که نقدی را که من در روزنامه های اسرائیلی خواندم هرگز نظیرش در جهان عرب پیدا نمی شود. یکی از نکات ظریف درباره به قدرت رسیدن ترامپ کاری بود که جادوگران ایالات متحده برای اخراج ترامپ از کاخ سفید کردند و شعارشان هم این بود که «مقاومت با جادو». آنها یک شب را به این کار اختصاص داده و شروع به دعا و برگزاری آیین های نیایشی کردند؛ مسئله ای که خشم اصحاب کلیسا را به دنبال داشت و جادوگران را متهم به آن کردند که یک «جنگ معنوی» علیه ترامپ به راه انداخته اند. فقط اینکه آنها یک شب را به این کار اختصاص دادند تا چنین سحری را باطل کنند!

2 پیشگویی مهم و عجیب درباره دونالد ترامپ

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
برگرفته از ایران آنلاین / م.ف
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
مقصودی1396-01-20
با سلام _ موضوع خیلی ساده است .گزینه های انتخاب شده برای ریاست جمهوری امریکا افرادی بی آبرو و بد سابقه با پرونده های مجرمانه هستند.موضوع اکثر این پرونده ها رسوایی های اخلاقی و مالی و جاسوسی و ... می باشد که دستاویز خوبی برای ایجاد فضای محافظه کاری و اجرای سیاست های لابی های زر و زور و قدرت در غرب بر ضد جریان های بیداری افکار و رشد و توسعه درهمه نقاط جهان است. آقای ترامپ هم به دلیل فشار های لابی های صهیونیستی و سوابق بدی که به صورت اسناد محرمانه طبقه بندی شده در اختیار این لابی ها دارد و ترس ناشی از افشای این اسناد محرمانه همچون سگی دست آموز یا مرده ای متحرک و بطوری بی اراده از سیاست های احمقانه آنها تبعیت می کند.یکی از این سیاست ها حمایت از گروه های تروریستی داعش و النصره و حامیان غربی ترکی عربی آنها است.
35
وبگردی