نمناک اخبارگوناگون پیشگویی ظهور حضرت مهدی در سال 2015
نوستر آداموس ، پیشگو
زمان ظهور حضرت مهدی (عج) و حضرت عیسی (ع) و نیز زمان آغاز جنگ جهانی سوم از پیشگویی های احمد شاهین ستاره شناس معروف جهان عرب می باشد.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1392
احمد شاهین، ستاره شناس سرشناس جهان عرب که با نام "نوستر آداموس" اعراب شناخته می شود، در جدید ترین پیش بینی خود اظهارات عجیبی مطرح کرد.
وی در اظهارات جدیدش گفت:مهدی منتظر سال 2015 ظهور خواهد کرد. سال 2017 هم مسیح ظاهر خواهد شد و در ماه نوامبر سال 2013 جنگ جهانی سوم رخ خواهد داد که از سوریه آغاز خواهد شد. در سال 2007 هم "دجال" در سرزمین بابل ظهور کرده است.
احمد شاهین در ادامه افزود:در طول تاریخ میان علما و دانشمندان بر سر شخصیت فرعون اختلاف نظر وجود داشته اما بنده بعد از مدت ها تفکر و انجام برخی تحقیقات متوجه شدم که فرعون واقعی فردی بوده به نام "أمنحت سوم" که پادشاه وقت سرزمین مصر بوده است.
وی همچنین گفت:او بر بخش های بسیار زیادی از جهان حکمرانی می کرد. عقل درست و حسابی هم نداشت برای همین ادعای خدایی کرد. نوه او "توت عنخ آمون" نام داشت. نام "توت" در تورات قدیم آمده است.
 وی در ادامه افزود:بعد از بررسی هایی که انجام دادم، مشخص شد که تاریخ تولد حضرت آدم علیه السلام 4128.25 قبل از میلاد مسیح بوده است.

پیشگویی ظهور حضرت مهدی در سال 2015

پیشگویی ظهور حضرت مهدی در سال 2015
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 326
برگرفته از jamnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 114 212
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف