نمناک اخبارسیاست پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره آیندۀ ترامپ
پیشگویی پیرزن نابینا ، دونالد ترامب
پیشگویی پیرزن نابینا به نام بابا وانگا درباره آینده دونالد ترامپ و کاخ سفید تیتر برخی روزنامه های جهان شده است.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395

آینده ترامپ با پیشگویی پیرزن نابینا

 پس از پیروزی "دونالد ترامپ" در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، "بابا وانگا" –پیشگوی معروف بلغاری- بار دیگر، تیتر یک برخی روزنامه های جهان شد؛ به ویژه آنکه بیش از 855 درصد از پیش گویی هایش تاکنون، درست از آب درآمده است و بسیاری از سیاستمداران، پیش بینی های او را باور دارند.

بابا وانگا" پس از آنکه سالها قبل، پیش گویی کرده بود باراک اوباما، چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود، همچنین تصریح کرده بود که او آخرین رئیس جمهور آمریکاست.

این پیشگوی بلغاری پیش بینی کرده بود که پس از اتمام ریاست جمهوری اوباما و جلوس جانشین او در کاخ سفید، آمریکا با مشکلات اقتصادی روبه رو خواهد شد.

 

پیشگویی پیرزن نابینا

پیشگویی پیرزن بلغاری

 

بابا وانگا گفته بود که مردم آمریکا به رئیس جمهور پس از اوباما، امید بسیاری خواهند بست، ولی او آنها را رها می کند که به دنبال آن، نزاع هایی میان ایالت های شمالی و جنوبی درخواهد گرفت.

 

پیشگویی پیرزن نابینا

پیشگویی پیرزن بلغاری

 

بابا وانگا، پیرزن نابینای بلغاری بود که سال 1996 در سن 85 سالگی درگذشت. او صدها پیش گویی داشته است که صدها مورد از آن، مانند سونامی 2004، حملات یازده سپتامبر، تغییر آب و هوای کره زمین و ظهور گروه تروریستی داعش، درست از آب در آمده بود.

پیشگویی پیرزن نابینا

پیشگویی پیرزن بلغاری

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره آیندۀ ترامپ

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری درباره آیندۀ ترامپ
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 65
برگرفته از ایران آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 57 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف