پیش بینی سعید معروف
سعید معروف کپیتان تیم والیبا ایران در استانه لیگ جهانی و بازی با آمریکا پیش بینی های خود را به همراه بازیکنان دیگر روی کاغذ انجام می دهد تا بتوانند از آمریکا و روسیه امتیاز بگیرند.

تیم ملی والیبال کشورمان پس از برگزاری اردوی چهارده روزه در فنلاند و جمهوری چک و انجام پنج دیدار دوستانه، با شانزده بازیکن راهی لس آنجلس محل برگزاری دو دیدار نخست خود در بیست وششمین دوره رقابت های لیگ جهانی شدند تا در روزهای یکشنبه دهم و دوشنبه یازدهم خرداد ماه ساعت 6:30 و 3:30 بامداد به وقت تهران با کاپیتانی سعید معروف به مصاف تیم ملی والیبال آمریکا برود.

سعید معروف

سعید معروف کاپیتان والیبال ایران در آستانه بازی با آمریکا در لیگ جهانی می گوید:باید از مدعیان پوئن بگیریم.او که پس از یک فصل نسبتا موفق در لیگ روسیه به تیم ملی اضافه شد از شرایط خودش و اردوها می گوید.اینکه در همین مدت کوتاه هم توانسته با بچه ها هماهنگ  شود.ما چند سال است در کنار هم بازی می کنیم.بچه ها یکدیگر را به خوبی می شناسند.من می خواهم بگویم که در هیچ کجای دنیا رسم نیست که یک تیم تمام حریفانش را 3-0 ببرد و از قبل برنده باشد این اتفاق حتی برای تیم روسیه، برزیل و... نمی‎افتد .قدرت تیم‎ها به هم نزدیک است، ایران هم در سطح اول دنیا بازی می‎کند پس چه در اوج و چه در بدترین شرایط باشیم باز در لیگ جهانی برد و باخت خواهیم داشت ولی تنها چیزی که مهمه، این است که روی کاغذ پیش بینی می‎کنیم باید از امریکا و روسیه پوئن بگیریم. لهستان شرایطش با ما برابر است. شانس های اول صعود در گروه ما روسیه و آمریکا هستند و از بین لهستان و ایران اگر بخواهد تیمی صعود کند تیمی است که از آن 2 تیم بتواند پوئن بگیرد.

 
 پیش بینی سعید معروف
 
کاپیتان تیم ملی می گوید:نمی توان پیش‎بینی خاصی کرد ولی مثل همه کارشناسان می‎گویند شانس اول صعود با امریکا و روسیه است حال اگر اتفاق خاصی بیافتد و ما بتوانیم دوباره شاهکار کنیم و مثل بازی‎های سال قبل که بالاتر از توانمان ظاهر شویم توانایی این را داریم که بین تیم های صعود کننده قرار بگیریم والیبال در این چند ساله طوری توقعات را بالا برده که نه تنها مردم خود والیبالیست ها هم از خودشان توقع صعود دارند آن ها فکر می‎کنند که اگر صعود نکنند اتفاق بدی افتاده و شاید نتیجه خوبی نگرفتند ولی به نظر من اگر تجربیاتی را که سال‎های قبل به دست آوریدم به امسال انتقال بدهیم و ضعف‎ها را برطرف کنیم نتیجه خوبی گرفته‎ایم. اگر نقاط قوت سال قبل را تکرار کنیم هم ما راضی خواهیم بود و هم مردمی که پیگیر والیبال هستند.

پیش بینی سعید معروف در آستانه لیگ جهانی والیبال

4.7347
این مطلب مفید بود ؟32918
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
برچسب :
وبگردی