نمناک اخباراقتصاد پیش بینی قیمت خودرو در سال 92
حسن زمانی افشار رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو کشور درباره وضعیت بازار خودرو طی ماههای آتی سخن گفت و اینکه با روند فعلی قیمت خودرو در بازار به ثبات خواهد رسید.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1392
'حسن زمانی افشار، اظهار کرد:از ابتدای سال جاری تاکنون تغییری در قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار رخ نداده است.
وی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم در صورت تثبیت نرخ دلار قیمت خودروهای داخلی و خارجی ثابت بماند، خاطرنشان کرد:از آن سو نیز در صورتی که نرخ دلار کاهش یابد مطمئنا شاهد کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی خواهیم بود.
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو کشور ادامه داد:تولیدکنندگان هنوز خودروهای مدل 92 را وارد بازار نکرده اند. البته این کار به زودی آغاز شده و تاثیر مثبتی بر تثبیت قیمت ها در بازار خواهد داشت.
وی افزود:خودروسازان هر ساله بعد از 22 بهمن عرضه خودرو با مدل سال بعد را آغاز می کردند اما سال گذشته این اتفاق رخ نداد که البته به نظر ما اقدام مثبتی بود زیرا درست نیست خریداران پیش از پایان یک سال، خودروی مدل سال بعد را خریداری کرده و پس از استفاده در تعطیلات نوروزی این خودرو را مجددا به قیمت خودروهای مدل سال جدید بفروشند.
زمانی افشار درباره احتمال کاهش قیمت خودرو، اظهار کرد:این موضوع بستگی به مذاکرات بین مسوولان ذیربط در دولت و خودروسازان دارد که البته تاکنون نتیجه مشخصی در این باره بیان نشده است.'

پیش بینی قیمت خودرو در سال 92

پیش بینی قیمت خودرو در سال 92
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 6
برگرفته از isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف