سکه و شمش طلا

پیش بینی قیمت سکه و طلا توسط سایت کیتکو

تاریخ انتشار : 5 مهر 1392کد مطلب : 4293زمان مطالعه : 1 دقیقه
سردبیر سایت تخصصی کیتکو گفت: قیمت طلای آتی باز هم کاهش خواهد یافت، اما زیان اولیه این کاهش قیمت با افزایش تقاضا برای خرید ارزان، تنها برای مدت کوتاهی جبران خواهد شد.

سردبیر سایت کیتکو در مقاله به تحلیل بازار فلزات گران بها پردخت و نوشت:قیمت طلای تحویل در ماه دسامبر بورس کامکس نیویورک با کاهش قیمت اندکی در معاملات بعد از ظهر سه شنبه معامله شد.

قیمت ها از سطوح پایین تر آغاز و به علت جبران هرچند دیر هنگام و کوتاه مدت ضرر ناشی از کاهش قیمت و چانه زنی ها برای خرید ارزان تر رو به بالا حرکت کرد.

طلای آتی برای تحویل در ماه دسامبر کامکس با کاهشی 1.61 دلاری به 1325.21 در هر اونس (معادل 31.132گرم) رسید.

شاخص قیمتی طلا در آخرین اعلام با 3.11 دلار افزایش به 1325.75 صعود کرد.

نقره تحویل در ماه دسامبر نیز با 1.167 دلار کاهش 21.79 دلار در هر اونس معامله شد.

در این میان مقامات رسمی بانک مرکزی اروپا پیشنهاد کردند که این بانک در صورتی که اقتصاد کشورهای عضو اتحادیه اروپا نتوانند به شکل مطلوبی دورنمای رشد اقتصادی خود را ارائه دهند،بتواند سیاست مالی جدید برای تسهیل عملکردها را پیاده سازی کند که این اقدام می تواند به ایجاد فشار قیمت نزولی بر ارز یورو و همچنین کاهش علاقه برای خرید طلا بیانجامد.

همچنین آمارهای اقتصادی ایالات متحده روز سه شنبه منتشر شد که دو گزارش ضریب اطمینان مصرف کنندگان و نظر سنجی بانک فدرال ریچموند را شامل می شد. هر دوی گزارشات اذعان کردند که انتظارات و دنباله روی ها از الگوی اقتصادی ایالات متحده کاهش پیدا کرده است و ادامه آن نامشخص ارزیابی شده است.

این الگو طرفدار سیاست های کاهشی بانک فدرال رزرو برای مدت طولانی تری است.

پیش بینی قیمت سکه و طلا توسط سایت کیتکو

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برگرفته از shomanews.com
نظرات
وبگردی